9
OPINIA Honda CG 125

NOWOŚĆ Shima Tracker
10
OPINIA Honda VFR 800 Fi (1998-2001)

NOWOŚĆ Caberg TRIP
9
OPINIA VOGE SR 450X
1
OPINIA Sena 50S
1
OPINIA BMW System 7
9
OPINIA Shima Strato
9
OPINIA Kawasaki Z650 2017-2018
7
OPINIA Honda CB650R 2019
10
OPINIA BUSE PIT LANE
Mamy już 25588 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
6.43 / 10

(Na podstawie 4 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




Nawigacja




Gość
17
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jaka nawigacje warto kupic

Odpowiedzi użytkowników
czarek-23
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Podłączam się do pytania wybieram się za granicę uni i rozglądam się za nawigacja offline może ktoś coś polecić ? Może ma ktoś coś sprawdzonego?

Mi-ch
3
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Smartfon z googlem, najlepsza i najtańsza opcja

Hubert
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Najlepszy tani telefon, najlepiej używany żeby nie było szkoda

Hubert
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Najlepszy tani telefon, najlepiej używany żeby nie było szkoda, net udostępniany z głównego telefonu

uhoodsledzia
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Mapy.cz na tel. Możesz używać offline. Ma ktoś sprawdzony sposób mocowania telefonu?

DYMEK
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja mam z Ali zamówiłem ekran 17 cali android auto car play mega jakość dałem 340 zł za 600 zł jest opcja z kamerami przód tył i czujnikami monitorowania ciśnie ia w kołach jest też opcja dokupienia pilota bluetooth i sterowania z niego badz oczywiście navi działa na dotyk z racji dużego wyświetlacza idzie śmiało palcem trafiać i obsługiwać w rekawicy

seven9
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

tom tom

uzytkownik_ZOEl6
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Chyba nic lepiej się nie sprawdza jak telefon. Dobry uchwyt plus u mnie GoogleMaps plus AutoMapa do nawigowania offline (np w Szwajcarii)

uzytkownik_cl5ET
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Polecam taki uchwyt. Jest stabilny, przjrzysty i wodoodporny

Rr
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Witam. Popieram poprzedników. Kupiłem na olx nawigacje samochodowa blow za 30zl.do tego mapy igo primo. Do tej pory nic lepszego nie wymyśliłem. Sprawdza się w 100%

Luki
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Najtaniej myślę że będzie ekran android auto / carplay telefon bezpieczny i mapy z telefonu

Boleksei
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja od 6 lat używam zwykłej nawigacji navitel 7 cali w uchwycie i pokrowcu wodoodpornym . Plusy są takie że działa offline, aktualizacja jest darmowa koszt zakupu znikomy więc na postoju nawet jej nie chowam. Minus jest taki że nie pokazuje korków itp tak jak Google maps

uzytkownik Chmura
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Cześć wszystkim, zamontowałem carplay z Ali za 247 zł i chodzi zarąbiście co prawda po sześciu godzinach i tak telefon trzeba podłączyć bo Yanosik wpierdxieli baterię z telefonu. A jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne to nie zawsze można liczyć na telefon że względu na roaming lub dziury w nadajnikach i wtedy poczciwy Garmin daje radę. Ciężko się go nastawia w porównaniu z telefonem ale satelita górą . Ja mam wersję samochodiwą schowaną w futerał

uzytkownik Chmura
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Cześć wszystkim, zamontowałem carplay z Ali za 247 zł i chodzi zarąbiście co prawda po sześciu godzinach i tak telefon trzeba podłączyć bo Yanosik wpierdxieli baterię z telefonu. A jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne to nie zawsze można liczyć na telefon że względu na roaming lub dziury w nadajnikach i wtedy poczciwy Garmin daje radę. Ciężko się go nastawia w porównaniu z telefonem ale satelita górą . Ja mam wersję samochodiwą schowaną w futerał

uzytkownik Chmura
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Cześć wszystkim, zamontowałem carplay z Ali za 247 zł i chodzi zarąbiście co prawda po sześciu godzinach i tak telefon trzeba podłączyć bo Yanosik wpierdxieli baterię z telefonu. A jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne to nie zawsze można liczyć na telefon że względu na roaming lub dziury w nadajnikach i wtedy poczciwy Garmin daje radę. Ciężko się go nastawia w porównaniu z telefonem ale satelita górą . Ja mam wersję samochodiwą schowaną w futerał

uzytkownik Chmura
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Cześć wszystkim, zamontowałem carplay z Ali za 247 zł i chodzi zarąbiście co prawda po sześciu godzinach i tak telefon trzeba podłączyć bo Yanosik wpierdxieli baterię z telefonu. A jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne to nie zawsze można liczyć na telefon że względu na roaming lub dziury w nadajnikach i wtedy poczciwy Garmin daje radę. Ciężko się go nastawia w porównaniu z telefonem ale satelita górą . Ja mam wersję samochodiwą schowaną w futerał

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod