9
OPINIA Honda CG 125

NOWOŚĆ Shima Tracker
10
OPINIA Honda VFR 800 Fi (1998-2001)

NOWOŚĆ Caberg TRIP
9
OPINIA VOGE SR 450X
1
OPINIA Sena 50S
1
OPINIA BMW System 7
9
OPINIA Shima Strato
9
OPINIA Kawasaki Z650 2017-2018
7
OPINIA Honda CB650R 2019
10
OPINIA BUSE PIT LANE
Mamy już 25588 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Kodak Playsport ZX5 - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

1  

Kodak Playsport ZX5

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
9.00 / 10

(Na podstawie 6 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




Kodak Zx5 - nagrywanie




Gość
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Witam!

Czy ktoś z posiadaczy kamery Kodak Zx5 może podzielić się takimi info jak:

1. Czy kamera może nagrywać z wyłączonym ekranem podglądu (dzięki czemu wydłuży się czas pracy na baterii)?
2. Jaki jest czas pracy na baterii?
3. Czy bateria jest elementem wymiennym?

Z góry dzięki za info.

Odpowiedzi użytkowników
Gość
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Można zmienić jasność ekranu na minimum, ale i tak ekran nie jest duży i bateria jest bardzo wydajna. Nigdy nie testowałem maksymalnego czasu nagrywania, ale godzinke w full hd wytrzyma spokojnie. Co do wymiany baterii, to niestety nie da się tego zrobić - jest wbudowana i raczej tylko w serwisie mogą coś takiego wykonać.

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod