9
OPINIA Honda CG 125

NOWOŚĆ Shima Tracker
10
OPINIA Honda VFR 800 Fi (1998-2001)

NOWOŚĆ Caberg TRIP
9
OPINIA VOGE SR 450X
1
OPINIA Sena 50S
1
OPINIA BMW System 7
9
OPINIA Shima Strato
9
OPINIA Kawasaki Z650 2017-2018
7
OPINIA Honda CB650R 2019
10
OPINIA BUSE PIT LANE
Mamy już 25588 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Kawasaki Z1000 (2007-2009) - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

1  

Kawasaki Z1000 (2007-2009)

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
9.67 / 10

(Na podstawie 3 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




Pytania i dyskusje użytkowników
8
Głosy
1
Odpowiedzi
Głos na plus
Głos na minus
kopa ma ta kawa :)

To już moja trzecia kawa wcześniej miałem 636 zeta kupiłem z pierwszych rąk z przebiegiem 12800km motocykl jest w moim posiadaniu już trzeci sezon odpukać po za wymianą oliwy filtrów i klocków to nic nie potrzebowała jak do tej pory szcz

9
Głosy
3
Odpowiedzi
Głos na plus
Głos na minus
Stukanie w przednim zawieszeniu

Dzień dobry, Kupiłem kawasaki Z1000 2009 r niby 24 tyś km przy prędkości od 160km/h kolo przednie drga bardzo mocno, w garażu jak sprawdzam na hamulcu to stuka mocno w latach na nierównościach jakby kolo miało odpaść. Zapewne może to

Zadaj własne pytanie

Autor
Temat
Wiadomość

Przepisz kod
kod