9
OPINIA Honda CB 125 R 2024-
9
OPINIA Honda CB125R Neo Sports Cafe 2018-

NOWOŚĆ OBOR (WANDA) JET ST W6013
9
OPINIA Honda CG 125

NOWOŚĆ Shima Tracker
10
OPINIA Honda VFR 800 Fi (1998-2001)

NOWOŚĆ Caberg TRIP
9
OPINIA VOGE SR 450X
1
OPINIA Sena 50S
Mamy już 25588 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Honda NT 700 V Deauville 2006-2013 - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

1  

Honda NT 700 V Deauville 2006-2013

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
9.15 / 10

(Na podstawie 13 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




odglosy




szymon
14
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

witam zakupilem honde ntv 700 z 2009 roku mam problem gdy odpale motor silnik pracuje ok gdy wrzucam bieg slysze niepokojace stuki w silniku lub w wale kardana co to moze byc prosze o pomoc

Odpowiedzi użytkowników
Gość
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Głośny stuk jest zawsze przy wbijaniu pierwszego biegu - to normalne. Gorzej jeśli trzymasz na sprzęgle i wtedy hałasuje. Wtedy to może być kosz sprzęgłowy, ogólnie sprzęgło do przejrzenia. Jak puszczasz go ze sprzęgła nadal są stuki?

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod