9
OPINIA Honda CG 125

NOWOŚĆ Shima Tracker
10
OPINIA Honda VFR 800 Fi (1998-2001)

NOWOŚĆ Caberg TRIP
9
OPINIA VOGE SR 450X
1
OPINIA Sena 50S
1
OPINIA BMW System 7
9
OPINIA Shima Strato
9
OPINIA Kawasaki Z650 2017-2018
7
OPINIA Honda CB650R 2019
10
OPINIA BUSE PIT LANE
Mamy już 25588 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Liqui Moly Racing Synth 4T syntetyczny - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

1   2  

Liqui Moly Racing Synth 4T syntetyczny

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
9.40 / 10

(Na podstawie 10 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




LIQUI MOLY RACING SYNTH 4T 10W50




Gość
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Witam zawsze lałem motula 5100 ale chcę spróbować teraz coś innego.Jak na LIQUI MOLY wchodzą biegi jak z pracę sprzęgła i silnika czy faktycznie jest ten olej lepszy od motula 5100.

Odpowiedzi użytkowników
Gość
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Przecież masz opinie tutaj- http://www.moto-opinie.info/?action=pytania&id_produktu=44 Według mnie to dobry olej - latałem na nim w tamtym sezonie, teraz zalałem Motula 7100 i na pewno będzie lepszy niż 5100 bo jest syntetyczny, a w stosunku do 7100 nie widze za dużej różnicy - wszystko pracuje jak pracowało - sprzęgło, skrzynia, nic się nie ślizga. Moto to Honda SC33.

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod