9
OPINIA Honda CG 125

NOWOŚĆ Shima Tracker
10
OPINIA Honda VFR 800 Fi (1998-2001)

NOWOŚĆ Caberg TRIP
9
OPINIA VOGE SR 450X
1
OPINIA Sena 50S
1
OPINIA BMW System 7
9
OPINIA Shima Strato
9
OPINIA Kawasaki Z650 2017-2018
7
OPINIA Honda CB650R 2019
10
OPINIA BUSE PIT LANE
Mamy już 25588 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Rebelhorn HP-3 - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

1  

Rebelhorn HP-3

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
7.40 / 10

(Na podstawie 5 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




Opłaca się?




Oskar
12
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Witam. Mam pytanie dotyczące kupna tych butów (Rebelhorn Hp-3). Jestem początkujący. Chciałbym na wiosne pomyśleć nad Yamahą Dt 125. Mam 14 lat. Jakie są Wasze opinie?

Odpowiedzi użytkowników
Gość
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Z tego co wiem to 125cc jest od 16 lat a nie 14, zacznijmy od tego.

Robert
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

No i co z tego że ma 14 lat? Nie kupuje maszyny na droge tylko do lasu.

Oskar
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Zaloże się, ze ty tez nie masz prawa jazdy, ani wystarczającego wieku na kierowanie motocyklem. :)

Paweł
7
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

a po co ci takie buty do lasu :)

Gość
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jeżeli masz 14 lat to moim zdaniem cięzko ci będzie utrzymac dt 125 tym bardziej w lesie. To już trochę mocy ma i dla początkującego w WIEKU 14 LAT odradzam jakbyś tak z 2 lata poczekał to już lepiej :)

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod