9
OPINIA Honda CG 125

NOWOŚĆ Shima Tracker
10
OPINIA Honda VFR 800 Fi (1998-2001)

NOWOŚĆ Caberg TRIP
9
OPINIA VOGE SR 450X
1
OPINIA Sena 50S
1
OPINIA BMW System 7
9
OPINIA Shima Strato
9
OPINIA Kawasaki Z650 2017-2018
7
OPINIA Honda CB650R 2019
10
OPINIA BUSE PIT LANE
Mamy już 25588 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Caberg EGO - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

1  

Caberg EGO

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
7.54 / 10

(Na podstawie 13 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




następca V2R




doman
10
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Witam,

szukam następcy dla Caberg V2R Zenith,
Zenith był ok dla okularnika z uniwersalnym zestawem audio,

czy EGO tak samo pomieści okulary i audio i będzie choć TROCHE CICHSZY od V2R ????

Odpowiedzi użytkowników
Gość
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Rozważ Nolana N104 Evo - dla okularnika szczękowiec jest idealny, w dodatku można zamontować N-com, a wyciszenie jest nawet dobre. Ja nie narzekam i polecam ten model.

Gość
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Mam EGO od dwóch sezonów - dobry garnek, ale ostatnie co mogę o nim powiedzieć to że jest cichy ;/

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod