
Gość: Radoslaw
Kupiłem ten motocykl jako nowy w salonie w marcu 2018. Zrobiłem nim dotychczas ok. 5000km. W sumie jestem zadowolony. Nic się jeszcze nie zepsuło. Mam przyjemny dźwięk, wygodnie na nim się siedzi. Nie jest to motocykl sportowy. Napewno nie wyrywa spod swiatel. Niemniej w trasie w prowadzeniu jest przyjemny. Największą uzyskana prędkościa było 130km/h. Jestem zadowolony z tego motocykla. Jeżeli ktoś lubi spokojna jazdę (nie sportowa) na klasyk, to gwarantuje, że będzie zadowolony.

Mam Rometa Classic 400 od prawie 4 lat. Jestem bardzo zadowolony, nic się nie psuje, jeździ się bardzo przyjemnie. Bardzo dobry motocykl do jazdy po mieście i niedalekie wypady za miasto. Przyciąga uwagę ludzi, którzy nie mogą rozpoznać marki. Dopiero z bliska dziwią się, że Romet posiada 400-setkę. Polecam jako pierwszy motocykl jak i dla tych, którzy wracają do jazdy po latach. Jest lekki (160 kg), dobrze się prowadzi, pozycja wyprostowana, kierowca nie męczy się przy dluzszej jeździe

Po całym sezonie mogę szczerze powiedzieć że jestem miło zaskoczony zakupiłem go dlatego bo zaczynałem moją przygodę na WSK, Junak M10 ale także MZ trophy, kocham klasyki i powiem że spalanie ok wyszło mi średnio 3.3 l/100, na ten nie wysilony silnik odejście przyzwoite tym bardziej że to jednocylindrowa jednostka napędowa, trzeba uważać na szutrowych drogach bo można się zdziwić dlatego to jest motocykl bardziej na boczne asfaltowe drogi miejskie bardzo dobrze sobie radził w korkach na postoju delektując się mruczeniem pracy silnika. Reasumując polecam ten motocykl tym bardziej że to wierna kopią Hondy 400 SS.

Witam! Szukam opini o motocyklu Romet 400 przez posiadaczy tego motocykla od kilku lat
