8
OPINIA Junak RSL 125
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyMANNOL Pro Cool


1.00 / 10

(Na podstawie 1 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreMANNOL Pro Cool – Płyn na bazie glikolu etylenowego o temperaturze krzepnięcia -40°C. W przypadku płynu motocyklowego ważna jest temperatura wrzenia, która wynosi +135°C. Ma to szczególne znaczenie przy motocyklach używanych do sportu.

Forum MANNOL Pro Cool


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 100%Gość


Głosy: 3   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
1
Mannol Pro Cool
07.17.2023 8:52:05

Mannol Pro Cool okazał się destrukcyjnym płynem w moim motocyklu, po niecałym sezonie motocyklowym i postoju zimowym okazało się, że w okolicy wszystkich połączeń układu chłodzenia pojawiły się żółte obwódki, a na nich kryształki. Pod ciśnieniem nie było dużych wycieków, a pojedyncze kropelki. W tych miejscach płyn sobie powoli wyciekał. Przed zmianą płynu na Mannol Pro Cool nie miałem problemów z układem chłodzenia. Aktualnie układ przepłukany i zalany innym płynem i jak na ten moment jest OK. Faktem jest, że mój motocykl jest już wiekowy, ale wcześniej, również i w innych sprzętach nie miałem takich problemów. Może przypadek, a może preparat nie nadaje się zwyczajnie do starszych układów chłodzenia. W każdym razie miałem nieprzyjemne doświadczenie z tym produktem.

Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA