
Gość: Grzegorz
Witam. Długo zastanawiałem się nad wyborem nowego motocykla. Do tej pory jeździłem na Yamaha XVS 950 (crouser) a chciałem sprawdzić jak się jeździ turystykiem. Wybór padł na CF Moto 650 MT i uważam go za bardzo dobry. Przejechałem motocyklem około 8000 km bez żadnych problemów. Oprócz tego że Moto super wygląda to z Chińczyka nie ma tu za wiele. Na wyposażeniu standardowym mamy opony Pirelli GT, gmole i kufry Shad, elektronikę z Ducati, wtrysk Bosch, pełne oświetlenie LED, hamulce JJuan (patrz Brembo) a silnik to chyba kopia z Kawasaki er6. Moto jest duży i może zbyt ciężki jak na tą pojemność ale to może być i zaletą. Spalanie minimalne to 3,8 a maksymalnie to 5,5 litra na 100 km. Trasy 600 i więcej km nie są problemem. Pasażer (żona) troszkę narzekała na komfort ale........Dla mnie wygodny. Przy moim wzroście 176 cm nie mam problemów z utrzymaniem go w prawidłowej pozycji.

Niech ktoś mi powie jakie do tego idą żarówki. Owner Manual to jakaś porażka. Czy istnieje jakieś forum CFMoto?

Do Kapek. Brembo kupiło JJuan. Poczytaj i popraw wpis

DMC 368kg, czyli ładowność 150kg

Dołączone zdjęcia

Gość: Waldemar
Napiszę tylko, że przez 2 lata motocykl nie przysporzył mi żadnych problemów. 7000km. Trochę za dużo masy, trochę mało koni, trochę DMC ale ... . Motocykl bardzo prosty, podstawowy, jak szanujesz, to masz. Cena na pewno niewygórowana jak na jakość produktu, na pewno nie czuję się oszukany.
Moto dostarczyło mi dużo banana na twarzy. Nie sprzedaję i ujeżdżam, aż się rozleci. Na razie 650 zł każdy przegląd i zero dodatkowego wkładu (nie liczę akcesoriów). Przy moim 178cm + raisery na kierownicę, bardzo wygodny. Pozdrawiam.


Gość: Arek
Witam. Motocykl posiadam od kilku miesięcy przejechałem dopiero pierwsze 500km (docieranie) ale póki co jestem mega zadowolony, w porównaniu do konkurencji za mała kasę (w moim przypadku 25tys.) dostajemy maszynę z bardzo dobrymi podzespołami np. opony pirelli angel gt, wtrysk i abs Boscha czy hamulce Hiszpańskiej marki J.Juan które swoją drogę dobrze się spisują nawet w dwie osoby oraz dosyć bogate wyposażenie w standardzie takie jak dedykowane kufry boczne gmole, handbary oświetlenie full LED czy gniazdo USB co u konkurencji jest opcją dodatkową. Mimo ze jest to produkcja Chińska nie widać tego w żadnym przypadku, plastik dobrze spasowane z dobrego materiału nie wydają żadnych niepożądanych dźwięków podczas jazdy. Silnik oparty jest na konstrukcji Kawasaki 650 co powinno przełożyć się na żywotność. Z minusów które zauważyłem to zbyt mała pojemność układu chłodzenia co skutkuje częstym włączaniem się wentylatora oraz ubogie menu wyświetlacza zegarów w którym brakuje wskazań odnośnie spalania, odległości do pokonania na pozostałym paliwie czy temperatury otoczenia. Jednak jeżeli ktoś szuka motocykla w tym przedziale cenowym polecam z czystym sumieniem lepiej kupić nowe CF Moto niż 15 letni wyeksploatowany motocykl znanej marki. Czekam tylko na konkretny test jakiejś redakcji motocyklowej bo jak narazie nikt się nie odważył. Pozdrawiam

Czytanie ze zrozumieniem to największy kłopot…. Patrz tytuł i pierwsze zdanie pozdrawiam

Ocenę to powinno się wystawiać minimum po roku użytkowaniu lub przynajmniej 5000km a nie po jednej przejażdżce. Napisz coś za kilka miesięcy
