NOWOŚĆ Shima Edge WP

NOWOŚĆ Course Roadster

NOWOŚĆ Ixon Orion
10
OPINIA Kawasaki VN 800 Vulcan Classic
9
OPINIA Victory Octane
9
OPINIA Kawasaki Versys 1000
9
OPINIA Benelli TNT 125
3
OPINIA Suzuki GSX 1250 FA
6
OPINIA Honda VFR 1200F
8
OPINIA Michelin Road Classic
9
OPINIA Cagiva V-Raptor 1000
Mamy już 20845 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusjeFilmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


BMW ConnectedRide Com U1Zdjęcia przedmiotu

1  

BMW ConnectedRide Com U1

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu

Rozmawiaj z pasażerem lub innymi członkami grupy podczas jazdy, słuchajcie wspólnie ulubionej muzyki, wykonujcie połączenia telefoniczne lub śledźcie komunikaty systemu nawigacyjnego - nowy system komunikacji BMW Motorrad ConnectedRide Com U1 oferuje to wszystko za pośrednictwem technologii Bluetooth lub Mesh 2.0.

Nowy ConnectedRide Com U1 ma nowoczesną, uniwersalną stylistykę i można go zamocować do takich kasków jak BMW Motorrad StreetX, GS Pure i Sao Paolo. Imponujące parametry audio, wysokiej jakości dźwięk i doskonały komfort noszenia zapewniają głośniki o jakości HD, które można bardzo łatwo zamontować w kasku. Ponadto ConnectedRide Com U1 jest wyposażony w radio FM, które umożliwia zapisanie do dziesięciu stacji radiowych. Wyszukiwanie kanałów odbywa się za naciśnięciem przycisku lub za pomocą bezpłatnej aplikacji "Com U1".

Cała obsługa urządzenia ConnectedRide Com U1 odbywa się intuicyjnie za pomocą czterech przycisków lub za pomocą aplikacji, która oferuje również różne opcje ustawień. Za pomocą sterowania głosowego można aktywować różne funkcje, w zależności od trybu pracy. Sterowanie głosowe jest dostępne w ośmiu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, chińskim, japońskim i rosyjskim. Jeśli telefon komórkowy jest podłączony bezpośrednio do systemu łączności, możliwy jest wygodny dostęp do cyfrowych asystentów głosowych, co umożliwia wprowadzanie informacji głosowych.

Inteligentne miksowanie dźwięku zapewnia szczególnie wysoki poziom komfortu komunikacji. Na przykład, jeśli rozmawiasz przez Bluetooth Intercom i w tym samym czasie nadawany jest komunikat nawigacyjny, głośność Intercomu zostaje zredukowana na czas trwania komunikatu. Gdy zestaw słuchawkowy jest włączony, miga dioda LED sygnalizująca stan naładowania akumulatora. Jeśli poziom naładowania akumulatora spadnie zbyt nisko podczas użytkowania, rozlega się automatyczny komunikat głosowy. Czas pracy akumulatora wynosi do 13 godzin w przypadku interkomu Bluetooth oraz do 8 godzin w przypadku interkomu sieciowego.

Czas szybkiego ładowania wynosi jedną godzinę. Ponadto funkcja szybkiego ładowania umożliwia czas pracy wynoszący 3,5 godziny (Interkom Siatkowy) lub 6 godzin (Interkom Bluetooth) po zaledwie 20 minutach ładowania.

Zasięg interkomu przez Bluetooth wynosi do 2 km w terenie otwartym. W trybie Mesh zasięg ten można zwiększyć do 8 km w otwartym terenie, jeżeli co najmniej sześciu motocyklistów jest połączonych i jedzie w maksymalnej odległości 1,6 km od siebie. Aby zapewnić optymalny zasięg w trybie Mesh, urządzenie jest wyposażone w antenę, którą można wygodnie składać i rozkładać.

Podczas aktywnej komunikacji grupowej sześciu użytkowników może mówić jednocześnie. Alternatywą dla komunikacji w trybie Mesh jest możliwość nawiązania komunikacji przez Bluetooth z dwoma uczestnikami.

Istnieją dwie opcje komunikacji przez sieć Mesh:

- Interkom grupowy Mesh: Tworzenie prywatnych, zamkniętych grup do komunikacji przez sieć Mesh z maksymalnie 24 uczestnikami.

- Wielokanałowy Open Mesh Intercom: Protokół wielokanałowy w Open Mesh umożliwia przełączanie się między dziewięcioma kanałami komunikacji. Każda osoba na tym samym kanale może rozmawiać z grupą - ta opcja obsługuje niemal nieograniczoną liczbę uczestników, o ile znajdują się w zasięgu. Każdy uczestnik może podsłuchiwać.

Za naciśnięciem przycisku użytkownicy mogą przełączać się między prywatnym systemem Group Mesh i Open Mesh bez konieczności wcześniejszego resetowania systemu Mesh.

Funkcji uniwersalnego interkomu można również użyć do nawiązania połączenia z osobą korzystającą z zestawu słuchawkowego innego producenta. Może to jednak prowadzić do ograniczenia zasięgu.

Nie jest możliwa komunikacja za pośrednictwem systemu Mesh z systemami komunikacyjnymi producentów innych niż Sena lub BMW Motorrad. Nie jest również możliwe włączenie zewnętrznych systemów łączności do komunikacji grupowej za pomocą mostka Bluetooth.

Dane techniczne:

- Technologia Mesh 2.0.

- Bluetooth 5.0.

- Profile Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP.

- Temperatura pracy: -10°C do + 55°C.

- Temperatura ładowania: 0°C bis + 45°C.

- Bateria: Litowo-polimerowa 900 mAh.

- Żywotność baterii:

Interkom Bluetooth: do 13 godzin
Interkom sieciowy: do 8 godzin.

- Szybkie ładowanie: 1 godzina

- Szybkie ładowanie: 3,5 godziny pracy w trybie Mesh Intercom lub 6 godzin w trybie Bluetooth Intercom możliwe jest po zaledwie 20 minutach ładowania.

- Wymiary i waga

Moduł główny: 97 mm x 48 mm x 27 mm, waga 65 g
Głośniki: 40 mm - grubość 7,2 mm
Mikrofon doczepny: długość 5-150 mm
Długość kabla między głośnikami: 555 mmOstatnie filmy

Dodaj film
Pytanie i dyskusje


Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

+ZADAJ WŁASNE PYTANIE


Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
OSTATNIO DODANE OPINIE


Kawasaki VN 800 Vulcan Classic

Jeżdżę dwa sezony. Ok. 10 tyś przejechałem. Świetny sprzęt. Zwinny, leki, bardzo fajnie się zbiera (VTX 1300 od świateł do świateł zostawa...

Victory Octane

45k kilometrów na tym motocyklu pozwala mi go ocenić 10/10.
Jest mocnym motocyklem w swojej klasie i do tego wybacza wiele błędów.
...

Kawasaki Versys 1000

Motocykl świetny w prowadzeniu kanapa pasażera a raczej jej tył wygodniejsza od przodu co potwierdza zona po ponad 500 km przebiegu
Skrzyni...

Benelli TNT 125

Przygodę zacząłem od rometa 125 FI PRO, po roku prawko i Benelli TRK 502 i vulcan 800 Classic. Ale czegoś brakowało…
Do miasta,na chwilk...

Suzuki GSX 1250 FA

jest to jeden z najgorszych pseudo turystyków na rynku nawet bym powiedział ze nie ma z nią nic wspólnego, bardzo niedopracowana maszyna a ci co j...

Honda VFR 1200F

wybrałam gtr 1400 mimo ze zawsze miałam hondy, w vfr nie podoba mi się wiele rzeczy jest to motor trochę przereklamowany i tak naprawdę zaden tur...


WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT PRODUKTU

Wysyłasz jako

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA