NOWOŚĆ NOS NS-9
10
OPINIA Crash pady Rosa

NOWOŚĆ Shima Joggster

NOWOŚĆ FOX Bomber CE

NOWOŚĆ Arai XD-5

NOWOŚĆ RUROC EOX

NOWOŚĆ Revit Restless
9
OPINIA HONDA NC750X

NOWOŚĆ WOLF GALE TW37
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyOlej do skutera Elf Scooter 4 Maxi City 5W40


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreElf Scooter 4 Maxi City 5W-40 to olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej z nowej generacji baz olejów i dodatków uszlachetniających. Opracowany z myślą o stosowaniu we wszystkich typach skuterowych i maxi-skuterowych silników czterosuwowych, w tym także tych wyposażonych w katalizatory. Produkt zapewnia doskonałe smarowanie hydrodynamiczne przy zachowaniu odpowiedniej lepkości w wysokich temperaturach i płynności w niższych.

Produkt ma doskonałe właściwości czyszczące i wyjątkową zdolność do utrzymania filmu olejowego w najcięższych warunkach eksploatacji, co pozwala zachować silnik w dobrej kondycji przez wiele lat. Odpowiednie cechy fizyczne zapewniają łatwy rozruch przy zimnym silniku, niski współczynnik tarcia pomiędzy ruchomymi częściami silnika, co minimalizuje ich zużycie.

Cechy oleju Elf Scooter 4 Maxi City 5W-40:

wyjątkowa zdolność do utrzymywania smarującej warstwy filmu olejowego w najtrudniejszych warunkach pracy silnika (np. w wysokich zakresach obrotów i pod dużym obciążeniem)
doskonała płynność w niskich temperaturach zapewniającą: łatwy rozruch silnika, natychmiastowe smarowanie i ochronę przed zużyciem współpracujących jego części oraz zmniejszenie zużycia paliwa
bardzo wysoki wskaźnik lepkości zapewniający smarowanie w wysokich temperaturach pracy
wyjątkowa stabilność cieplna i odporność na utlenianie połączoną z doskonałymi właściwościami myjąco-dyspergującymi ograniczającymi powstawanie laków, nagarów, osadów i szlamów, mogących zanieczyścić wewnętrzne powierzchnie silnika (pierścienie, tłoki, świece, etc.) nawet przy ekstremalnych temperaturach (do 330 st.C temp. górnych pierścieni tłoka)
doskonałe własności antykorozyjne i antypienne
SAE 5W-40
Synthetic Technology
API SL

Forum Olej do skutera Elf Scooter 4 Maxi City 5W40


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA