8
OPINIA HJC RPHA 70

NOWOŚĆ IXON M-NJORD

NOWOŚĆ IXON T-REX
10
OPINIA BMW F800 GT
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyBMW Navigator IV


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreWyrusz na nową trasę i odkryj otwartą drogę z BMW Motorrad Navigator IV. Zaprojektowany wyłącznie dla motocykli BMW, ten przyjazny dla motocykli nawigator został stworzony, aby prowadzić Cię podczas wszystkich Twoich dwukołowych przygód. Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienną przejażdżkę po mieście, czy o tygodniową wycieczkę z przyjaciółmi, BMW Motorrad Navigator IV jest gotowy wskazać Ci drogę.

Zaprojektowany dla motocyklistów BMW
BMW Motorrad Navigator IV posiada intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki któremu wprowadzanie informacji jest tak proste, jak zmiana biegów. Ponadto specjalny uchwyt BMW z czterema przyciskami zapewnia dodatkową kontrolę i użyteczność. Dzięki jasnemu, czytelnemu w słońcu wyświetlaczowi dotykowemu o przekątnej 4,3 cala, urządzenie Navigator IV prezentuje wszystkie potrzebne informacje w czytelnym formacie podczas jazdy. Dzięki wytrzymałej, wodoodpornej (IPX7) obudowie, odpornej na rozpylone paliwo i promienie UV, urządzenie BMW Motorrad Navigator IV zostało stworzone do życia w drodze.

Jedź własną drogą
Wybierz swoją drogę i ruszaj na ulice. BMW Motorrad Navigator IV jest fabrycznie wyposażony w mapy ulic City Navigator® NT oraz miliony punktów użyteczności publicznej (POI), w tym motele, restauracje, stacje benzynowe, bankomaty i wiele innych. Ponadto Navigator IV oferuje trójwymiarowy widok budynku i asystenta pasa ruchu, aby pokazać Ci więcej otoczenia i upewnić się, że zawsze będziesz wiedział, jaki pas jest właściwy w odpowiednim czasie. BMW Motorrad Navigator IV jest również standardowo wyposażony w cyfrowy wskaźnik paliwa, dzięki czemu możesz śledzić, ile kilometrów pozostało Ci do przejechania, zanim przyjdzie czas na tankowanie.

Pozostań w kontakcie
BMW Motorrad Navigator IV posiada bezprzewodową technologię Bluetooth® stereo (A2DP), dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie podczas jazdy. Dzięki niej możesz bezpiecznie rozmawiać przez telefon bez konieczności zdejmowania rękawic czy kasku. Wystarczy podłączyć urządzenie Navigator IV do zestawu słuchawkowego lub kasku obsługującego technologię Bluetooth, a następnie sparować je z telefonem, aby wykonywać i odbierać połączenia w podróży. Za pośrednictwem interfejsu Bluetooth można również wywoływać punkty POI - idealne rozwiązanie w przypadku zmiany planów w ostatniej chwili lub szybkiego postoju na stacji benzynowej. Dzięki funkcji wypowiadania nazw ulic urządzenie Navigator IV będzie również przesyłać komunikaty głosowe do zestawu słuchawkowego, zapewniając bezprzewodową i bezproblemową nawigację.

Zapewnij sobie rozrywkę
Masz w planach długą jazdę? BMW Motorrad Navigator IV to Twoje centrum rozrywki all-in-one. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi MP3 i zaawansowanej technologii Bluetooth A2DP będziesz mógł cieszyć się czystym i wyraźnym dźwiękiem stereo dzięki kompatybilnemu zestawowi słuchawkowemu. Uchwyt motocyklowy posiada wyjście audio do użytku z wybranymi motocyklami BMW. Więcej szczegółów u dealera BMW. Uchwyt posiada również przeglądarkę zdjęć, dzięki której możesz zabrać przyjaciół i rodzinę w podróż, a także obsługuje audiobooki, które pomogą Ci w pokonaniu wielu kilometrów, gdy czeka Cię długa droga.

Planuj i udostępniaj swoje przejazdy
Znalazłeś idealną drogę, którą chcesz się podzielić z kolegami? A może planujesz podróż przez kraj i chcesz uniknąć jak największej ilości międzystanowych dróg. Dzięki zaawansowanym narzędziom planowania podróży BMW Motorrad Navigator IV możesz tworzyć własne trasy za pomocą komputera, a następnie przenieść zapisaną trasę bezpośrednio do urządzenia Navigator IV. A po powrocie do domu możesz przejrzeć swoje przejazdy w Google™ Earth. Możesz także odwiedzić naszą internetową społeczność tras i jeźdźców. To doskonałe źródło informacji o nowych trasach i planowaniu podróży.

Przemieszczanie się między trybami
Zaparkowanie roweru nie oznacza, że Twój dzień jest skończony. Dzięki opcjonalnemu zestawowi samochodowemu BMW Navigator IV działa również jako nawigator samochodowy, gdy jesteś na czterech kołach zamiast na dwóch. To tak, jakbyś miał dwa w pełni funkcjonalne nawigatory w cenie jednego.

Forum BMW Navigator IV


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA