NOWOŚĆ Axxis Draken

NOWOŚĆ A-PRO Escape

NOWOŚĆ Shiro SH-605
6
OPINIA MT Atom SV

NOWOŚĆ Junak RSL 125
Wypożyczenie zakuwarki do łańcucha motocyklowego
R E K L A M A

moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasyYamaha GYTR Tenere 700 World Raid


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreFilozofią Yamahy w przypadku GYTR - Genuine Yamaha Technology Racing - jest zawsze wykorzystanie prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez oficjalne zespoły wyścigowe i wykorzystanie ich do stworzenia części o najwyższej specyfikacji, dostępnych dla każdego właściciela Yamahy.

Wszystkie części GYTR zostały opracowane przy użyciu motocykli wyścigowych, gdy zespoły walczą o zwycięstwo na najwyższym poziomie. A teraz, po sukcesie Yamaha Rally Team, GYTR po raz pierwszy dociera do segmentu Adventure, wprowadzając dedykowaną gamę, która obejmuje zestawy wydajności dla Ténéré World Raid, z częściami dostępnymi również osobno dla standardowego Ténéré 700.

Yamaha Motor Europe P&A, wraz z Yamaha Motor Europe Research & Development, we współpracy z Ténéré World Rally Team i jego zawodnikami Pol Tarres i Alessandro Botturi, skrupulatnie pracowali nad opracowaniem tej ekscytującej nowej gamy ulepszeń, która jest wynikiem rozwoju dwucylindrowego motocykla ADVENTURE zdolnego do konkurowania i przewyższania lżejszych prototypów o pojemności 450 cm3!

Zostało to niedawno udowodnione podczas wyścigów TransAnatolia, gdzie rozwojowy Ténéré World Raid wyposażony w pełny zestaw GYTR zajął pierwsze i drugie miejsce w klasie B2.

Oferując 8,5% wzrost osiągów silnika i podwozie dostrojone tak, aby zapewnić prawdziwy potencjał rajdowy, zestawy GYTR Performance Kits są dostępne w trzech różnych fazach, które łączą się w celu stworzenia najlepszego Ténéré World Raid.

Opracowany w celu wykorzystania pełnego potencjału silnika Ténéré 700 World Raid o pojemności 689 cm3 CP2, zestaw GYTR Performance wykorzystuje oryginalną wiązkę przewodów, ale dodaje lekki wyścigowy układ wydechowy Akrapovič zbudowany w całości z tytanu.

Zaprojektowany w celu optymalizacji przepływu gazów wydechowych, system działa w połączeniu z zestawem filtra powietrza GYTR, składającym się z wykonanej na zamówienie obudowy filtra i wkładu oraz ECU GYTR, który dostosowuje mapowanie zapłonu i paliwa w celu maksymalizacji mocy i momentu obrotowego. Części GYTR zwiększają osiągi nawet o 9 KM.

Wraz z częściami tuningowymi silnika, zestaw zawiera również zestaw siedzenia i podnóżków w specyfikacji rajdowej. Jednoczęściowe siedzenie GYTR Rally zastępuje standardowe dwuczęściowe siedzenie. Wyposażone w logo GYTR siedzenie jest wykonane z przyczepnego materiału zapewniającego maksymalną kontrolę nawet w najtrudniejszych warunkach. Standardowo siedzenie Rally zwiększa wysokość siedzenia o 25 mm, ale zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić kierowcy przycięcie pianki i stworzenie niestandardowego kształtu spełniającego własne wymagania. Siedzenie Rally działa w połączeniu z szerszymi podnóżkami GYTR, które mają wysoce ząbkowaną konstrukcję wspomagającą przyczepność i otwarty wzór zaprojektowany w celu zmniejszenia gromadzenia się błota w ekstremalnych warunkach.

Ostatnim elementem zestawu Performance jest ulepszenie pokrywy sprzęgła, z aluminiową dzieloną pokrywą marki GYTR, która umożliwia łatwy dostęp do wewnętrznych elementów sprzęgła w celu szybkiej konserwacji między etapami rajdu. Zestaw GYTR Performance został opracowany z myślą o łatwej instalacji, umożliwiając zachowanie okablowania, kół i systemu ABS.

Forum Yamaha GYTR Tenere 700 World Raid


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE
Dodaj zdjęcie
Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA