NOWOŚĆ Axxis Draken

NOWOŚĆ A-PRO Escape

NOWOŚĆ Shiro SH-605
6
OPINIA MT Atom SV

NOWOŚĆ Junak RSL 125
Wypożyczenie zakuwarki do łańcucha motocyklowego
R E K L A M A

moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasyDAINESE Full Metal 7


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreFull Metal 7 Gloves to rękawice motocyklowe zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności i optymalnej ochronie. Wykonane z wytrzymałej koziej skóry, posiadają tytanowe wstawki ochronne Pro-Tek na knykciach oraz Kevlar na dłoni, palcach i grzbiecie dłoni, a także wzmocnienia na małym palcu i łopatce.

Rękawice Full Metal 7 zostały zaprojektowane tak, aby chronić grzbiet dłoni i kostki, gwarantując bardzo wysoką ochronę przed uderzeniami. Są łatwe do założenia dzięki tytanowi i oferują doskonały poziom komfortu i mobilności dzięki współwstrzykiwanemu elastycznemu przegubowi.

Komfort, lekkość i czułość są zoptymalizowane w tych profesjonalnych rękawicach, używanych przez mistrzów MotoGP™, aby umożliwić motocykliście skoncentrowanie się na osiągach. Wstępnie zakrzywiona konstrukcja mankietu i palców, obecność elastycznych wstawek na grzbiecie dłoni, na palcach i u podstawy paliczków, a także nowy kształt kostek zapewniają wysoki poziom komfortu i ergonomii, jednocześnie zwiększając precyzję jazdy.

Doskonałe połączenie kultowego designu i wysokich standardów technologicznych Dainese, rękawice Full Metal 7 stanowią najnowsze osiągnięcie w wysokiej klasy rękawicach wyścigowych, osiągając certyfikat Level 2.

Konstrukcja rękawic Full Metal 7 gwarantuje doskonałe połączenie z kombinezonami wyścigowymi Dainese.

Forum DAINESE Full Metal 7


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA