NOWOŚĆ Axxis Draken

NOWOŚĆ A-PRO Escape

NOWOŚĆ Shiro SH-605
6
OPINIA MT Atom SV

NOWOŚĆ Junak RSL 125
Wypożyczenie zakuwarki do łańcucha motocyklowego
R E K L A M A

moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasyVESPA Primavera 125 2024-


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreVespa pozostaje wyjątkowym przypadkiem w świecie zmotoryzowanych pojazdów dwukołowych i sukcesem, który po 77 latach wciąż rośnie. To dzięki kompetencjom i ciężkiej pracy Grupy Piaggio zdarzały się okresy, gdy Vespa była głównym filarem firmy, rekompensując straty spowodowane słabymi wynikami Aprilii i Moto Guzzi w przeszłości.

W 2003 roku pojawienie się całkowicie odnowionej Vespy 200 GT zapoczątkowało nieprzerwany wzrost sukcesu Vespy, który Piaggio nadal rozwija dzięki silnym inwestycjom w cykliczną aktualizację i modernizację. Żadnych większych zmian — Vespa to Vespa na zawsze, ale dobrze skalibrowane elementy wciąż cieszą ogromną rzeszę entuzjastów i miłośników Vespy. Tym razem przyszła kolej na modele small body: Primaverę i Sprinta .

W 1968 roku z maleńkiej Vespy o pojemności 50 cm3 wydzielono Primaverę o pojemności 125 cm3, co odniosło duży sukces. Był znacznie bardziej przystępny niż zwykły model Vespa 125, był młody i zwinny. Odmiana Sprint pojawiła się kilka lat później. Rodzina Vespa Primavera została odnowiona w 2013 roku , aby stać się lżejszą i zwinniejszą alternatywą dla większych modeli GTS do poruszania się po mieście . Dziesięć lat później Vespa Primavera i Sprint otrzymały udoskonaloną konstrukcję jednoczęściową z tłoczonej blachy stalowej. Choć nadal bardziej kompaktowy i lżejszy niż modele Vespa GTS z wyższej półki, wygląd jest mocniejszy i bogatszy, a ogólnie rzecz biorąc jest bardziej wyrafinowany.

Kierownica jest teraz całkowicie zamknięta, ma nowe uchwyty i przełączniki. Nowością jest także wewnętrzna strona przedniej osłony, teraz charakteryzująca się wysoką jakością wyglądu i dotyku. W Primavera zastosowano zestaw eleganckich, pięcioramiennych kół z odlewanego aluminium, podczas gdy Sprint stara się być bardziej agresywny, stosując zestaw wyszukanych, sześcioramiennych kół.

Forum VESPA Primavera 125 2024-


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE
Dodaj zdjęcie
Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA