6
OPINIA MT Atom SV

NOWOŚĆ Junak RSL 125

NOWOŚĆ HJC F71

NOWOŚĆ Horn H929
9
OPINIA TCX Hero WP
Wypożyczenie zakuwarki do łańcucha motocyklowego
R E K L A M A

moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasyNOLAN N120-1


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreKask Nolan N120-1 to pierwszy flip-back w historii firmy Nolan, wynik wieloletnich inwestycji w badania i rozwój w ramach grupy Nolan Group. Jest to modułowy kask, który łączy esencję sportową i turystyczną. Kask wprowadza koncepcję technologii flip-back. Dzięki innowacyjnemu obrotowi osłony podbródka do tyłu można bez wysiłku przesunąć osłonę podbródka do tylnej pozycji. Ta rewolucyjna konstrukcja zapewnia swobodę kasku otwartego przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i wszechstronności kasku typu fullface(zamkniętego), a wszystko to za pomocą prostego ruchu do tyłu.


Dual Action - system otwierania osłony podbródka: Poznaj łatwość systemu otwierania osłony podbródka Dual Action. Technologia ta zapewnia płynne otwieranie i zamykanie osłony podbródka, dostosowując się do potrzeb jazdy z precyzją i prostotą.

LPC - Liner Positioning Control: Dopasuj swój kask do perfekcji. Uzyskaj dokładne i wygodne dopasowanie wyściółki, które poprawi ogólne wrażenia z jazdy, niezależnie od odległości.


N-Com Ready: Zachowaj łączność i rozrywkę podczas podróży dzięki gotowości N-Com. Funkcja ta umożliwia płynną integrację z systemami komunikacyjnymi, pozwalając pozostać w kontakcie z innymi motocyklistami, słuchać muzyki lub wygodnie korzystać z nawigacji GPS.


Ekologiczne tkaniny: N120-1 stawia na zrównoważony rozwój dzięki ekologicznym materiałom. Możesz jeździć z pewnością, że Twój kask nie tylko Cię chroni, ale także przyczynia się do bardziej ekologicznego środowiska.

Automatyczny system chowania: Kask jest wyposażony w automatyczny system chowania, zapewniający wygodę i łatwość regulacji osłony przeciwsłonecznej VPS w zależności od konkretnych potrzeb.


- Podwójna homologacja P/J
- Certyfikowany zgodnie z normą ECE 22.06
- Zapięcie kasku typu microlock2
- 2 rozmiary zewnętrznej skorupy
- Ultra szeroki wizjer z powłoką odporną na zarysowania po obu stronach
- Blenda przeciwsłoneczna z powłoką odporną na zaparowanie.
- Skorupa wykonana z Lexanu (Lexan™ Polycarbonate )
- system mocowania wizjera z systemem quick-release
- przystosowany do montazu interkomu z serii N-Com
- W zestawie Pinlock®
- Dostosowany do osób noszących okulary

Forum NOLAN N120-1


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA