6
OPINIA MT Atom SV

NOWOŚĆ Junak RSL 125

NOWOŚĆ HJC F71

NOWOŚĆ Horn H929
9
OPINIA TCX Hero WP
Wypożyczenie zakuwarki do łańcucha motocyklowego
R E K L A M A

moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasySena Outride


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreKask motocyklowy Sena OutRide posiada certyfikat ECE, posiada owalny kształ i pasek pod brodę z mikrozapięciem dla bezpiecznego dopasowania. Jest wyposażony w zintegrowaną blendę zapewniającą ochronę przed słońcem podczas jazdy w ciągu dnia. OutRide został wyposażony w otwory wentylacyjne na podbródku i na górze oraz kilka otworów wentylacyjnych z tyłu, dzięki czemu możesz zachować chłód podczas jazdy. Łatwa obsługa z trzema przyciskami po lewej stronie kasku umożliwia intuicyjną obsługę wbudowanego w kask interkomu.

Główne cechy OutRide
- Bluetooth 5.0
- Składana osłona przeciwsłoneczna
- Wbudowane głośniki i mikrofon
- 4-drożny interkom
- audio multitasking
- Jednostka obsługi z trzema przyciskami
- Kompatybilny z aplikacją na smartfon

Kask OutRide jest dostarczany z wbudowanym systemem komunikacji Sena, który jest natychmiast gotowy do użycia i nie wymaga instalacji. OutRide oferuje 4-kierunkową funkcję interkomu Bluetooth i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Sena obsługującymi technologię Bluetooth. Jeśli OutRide jest sparowany z tylko jednym innym kierowcą, użytkownicy OutRide mogą korzystać z 2-kierunkowego połączenia interkomu HD. Kask ma zasięg 900 m i czas rozmów do 12 godzin.

Sprzężenie smartfona do muzyki, GPS i wielu innych
Połącz swój smartfon z kaskiem motocyklowym OutRide, aby uzyskać dostęp do funkcji telefonu w podróży. Słuchaj muzyki, nawiguj za pomocą GPS, a nawet odbieraj połączenia. Dzięki multitaskingowi audio możesz bez przerwy słuchać zarówno znajomych, jak i utworów muzycznych.

Forum Sena Outride


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA