NOWOŚĆ NOS NS-9
10
OPINIA Crash pady Rosa

NOWOŚĆ Shima Joggster

NOWOŚĆ FOX Bomber CE

NOWOŚĆ Arai XD-5

NOWOŚĆ RUROC EOX

NOWOŚĆ Revit Restless
9
OPINIA HONDA NC750X
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasySHARK Spartan RS Carbon


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreSPARTAN RS to pierwszy kask SHARK, który pomyślnie przeszedł nową normę ECE 22:06 - wyznaczając początek nowej generacji. Kask SPARTAN RS został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby ograniczyć opór aerodynamiczny i zminimalizować uderzenia przy średnich i dużych prędkościach.

WYJĄTKOWE WYNIKI W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA: Dzięki pomyślnemu przejściu nowej normy E 22-06, SPARTAN RS jest pierwszym motocyklowym kaskiem SHARK nowej generacji. Połączenie wieloosiowej skorupy kompozytowej i EPS o wielu gęstościach zapewnia najwyższy poziom ochrony i przekracza ten nowy standard. Ultraodporna osłona zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa kasku dzięki systemowi blokowania z "czterema punktami kotwiczenia", bezpośrednio inspirowanym Race-R Pro GP.

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ OPTYCZNA: SPARTAN RS Carbon jest wyposażony w wysokowydajny wyświetlacz VZ 300, który sprawdził się już w modelu Spartan GT. Zaprojektowany w klasie optycznej 1 o zmiennej grubości, pozwala uniknąć zniekształceń wizualnych niezależnie od kąta patrzenia. W kasku zastosowano folię Pinlock 120 Max Vision®, najskuteczniejszy system przeciwmgielny na rynku. Wewnętrzna osłona przeciwsłoneczna, poddana obróbce UV380, oferuje zoptymalizowaną ergonomię z systemem nacięć umożliwiającym precyzyjne pozycjonowanie.

AERODYNAMICZNY PROFIL: Profil SPARTAN RS Carbon został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby ograniczyć opór aerodynamiczny, zminimalizować uderzenia i zmniejszyć hałas przy średnich i dużych prędkościach.

POZYCJE STATYCZNE LUB DYNAMICZNE: TEN SAM KOMFORT Wewnętrzna wyściółka łączy w sobie zamsz i oznaczone ALVEOTECH SANITIZED tetile. Posiadają one właściwości antybakteryjne, przeciwpotne i przeciwzapachowe. Wkładki boczne zapewniają optymalny komfort i przyczyniają się do izolacji hałasu.

DOSKONALE ZOPTYMALIZOWANA WENTYLACJA : System wentylacji zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia. Dyfuzory wentylacyjne pod brodą kierują powietrze na wewnętrzną część przyłbicy, podczas gdy górny otwór wentylacyjny zmusza świeże powietrze do penetracji struktury w wewnętrznych kanałach w celu obniżenia temperatury w okolicy czaszki. Wylot gorącego powietrza znajduje się w obszarze tylnego spojlera, uzupełnionego przez stojaki Venturiego. Wentylację uzupełnia pozycja "krótkiego otwarcia" na poziomie wizjera.

- Kask fullface
- Skorupa z włókna węglowego (RSC) i włókna wieloosiowego (RS)
- 2 rozmiary skorupy
- Pasek z podwójnym pierścieniem
- Optyczny wizjer klasy 1 z powłoką odporną na zarysowania
- Pinlock 120 Max Vision® w zestawie
- Sharktooth® Prime (moduł Bluetooth NIE jest dołączony)
- ALVEOTECH z etykietą SANITIZED - zdejmowana osłona podbródka
- Wentylacja: 3 wloty powietrza / 4 wyloty powietrza

Forum SHARK Spartan RS Carbon


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA