NOWOŚĆ QJMotor SRV 125

NOWOŚĆ Modeka Nytro

NOWOŚĆ Origine ST
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyRUROC EOX


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreBrytyjska firma Ruroc wprowadziła na rynek swój nowy kask fullface klasy premium - EOX. Wspierany przez 15 lat wiedzy i doświadczenia brytyjskiej marki oraz opracowany wraz z bezpośrednimi opiniami globalnej społeczności setek tysięcy motocyklistów, całkowicie nowy EOX nie tylko na nowo definiuje kultowy design Ruroc, ale także wyznacza nową erę dla marki w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności, komfortu i łączności na wyższym poziomie.

Davy Thomas, dyrektor ds. marketingu Ruroc, powiedział: "EOX - wymawiany jako 'ee-yos' - to dla nas zupełnie nowa platforma, biorąca wszystko, co opracowaliśmy w ciągu ostatnich 15 lat, pakując to razem w najwyższej klasy kask, który oferuje najnowsze standardy bezpieczeństwa i ulepszenia technologiczne. Nie tracąc naszego charakterystycznego DNA w sercu marki Ruroc, EOX jest wynikiem kluczowych zmian w zakresie ochrony kierowcy, aerodynamiki, wentylacji i komfortu. Co więcej, nawiązaliśmy również współpracę z Cardo Systems, aby jeszcze bardziej ulepszyć naszą ofertę komunikacji Shockwave dzięki technologii dynamicznej siatki MESH.

"Mamy to szczęście, że mamy na wyciągnięcie ręki entuzjastyczną i bardzo zaangażowaną globalną społeczność motocyklistów Ruroc, której nie bierzemy za pewnik, jeśli chodzi o rozwój nowych kasków. EOX został opracowany wspólnie z naszą społecznością; nauczyliśmy się na podstawie tysięcy opinii, w tym uchwycenia rzeczywistych opinii na temat dopasowania i komfortu od setek prawdziwych motocyklistów podczas wydarzeń w ciągu ostatnich kilku lat. To właśnie dzieje się, gdy zapaleni motocykliści, myślący przyszłościowo inżynierowie, przełomowi projektanci i wiodący w branży partnerzy w zakresie akcesoriów łączą swoje umysły".


BEZPIECZEŃSTWO NOWEJ GENERACJI

Wykorzystując technologie ochrony przed uderzeniami nowej generacji, EOX zapewnia najwyższej klasy standardy bezpieczeństwa zgodnie z certyfikatami ECE 22.06 i DOT. Nie rezygnując z bezpieczeństwa i komfortu, Ruroc wprowadza zupełnie nową skorupę Quad-Matrix Carbon Composite wykonaną z włókna węglowego T300 wzmocnionego kevlarem, nylonem i włóknem szklanym w celu zwiększenia wytrzymałości, elastyczności i ogólnej odporności na uderzenia. Rezultatem jest najlżejszy, ale najbardziej wytrzymały kompozyt węglowy Ruroc do tej pory.

Ruroc po raz kolejny współpracuje z RHEON ™, aby płynnie zintegrować swoją innowacyjną technologię polimerów reaktywnych z podsufitką EOX w celu ochrony przed uderzeniami i siłami obrotowymi, wraz z połączoną wkładką uderzeniową EPS i EPP o dużej gęstości dla lepszej absorpcji energii.

OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ I KOMFORT

Redefiniując kultowy projekt kasku Ruroc do zupełnie nowej formy, EOX został zaprojektowany specjalnie w celu poprawy opływowości aerodynamicznej, termicznej i akustycznej. Konstrukcja skorupy EOX obejmuje nowy spojler, płynną integrację wizjera i płynne kontury, które w porównaniu do ATLAS 4.0 Track zapewniają radykalną poprawę stabilności przy prędkości kątowej zwiększonej o 37%, a także 2% redukcję hałasu, a także 110% poprawę termicznego przepływu powietrza w porównaniu do ATLAS 4.0 Carbon.

Co więcej, EOX wyznacza nowy standard dopasowania kasku. Podczas opracowywania kasku Ruroc zmierzył głowy setek motocyklistów i przetestował dziesiątki różnych układów wyściółki, gęstości i materiałów wyściółki, aby udoskonalić formułę "właściwego dopasowania". W rezultacie EOX jest oferowany w trzech rozmiarach skorupy, które optymalizują dopasowanie przy zachowaniu smukłego profilu, a także w standardzie z dodatkowym zestawem nowych poduszek policzkowych "slim-line" dla spersonalizowanego dopasowania.

Zachowując to samo najlepsze w swojej klasie peryferyjne pole widzenia 215°, co ATLAS 4.0, wizjer EOX oferuje panoramiczne widoki wraz z nowo zaprojektowanym mechanizmem beznarzędziowym, który pozwala na łatwą zmianę wizjera w podróży. Przyłbica posiada powłokę zapobiegającą zarysowaniom na zewnętrznej powierzchni, a od wewnątrz jest wyposażona w elementy mocujące kompatybilne z Pinlock z najwyższej klasy wkładką Pinlock 120XLT, która jest standardowo dostarczana w pudełku.

Ruroc EOX
Jeśli chodzi o wentylację, EOX zapewnia sześć zoptymalizowanych otworów wentylacyjnych i kanalikową wyściółkę EPS dla regulowanego przepływu powietrza w całym kasku. Działając w harmonii z płynnymi liniami zewnętrznej skorupy, otwory wentylacyjne oferują wysoką intensywność przepływu dla całego komfortu, a zarówno otwór wentylacyjny pod brodą, jak i górny otwór wentylacyjny można łatwo obsługiwać w rękawiczkach.

Forum RUROC EOX


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA