NOWOŚĆ MT Targo Pro
1
OPINIA Junak 905
10
OPINIA BMW F800 ST
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasySena Outrush R


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StorePoznaj ewolucję solidnej konstrukcji i zintegrowanego systemu interkomu: Outrush R. Ten modułowy kask motocyklowy Bluetooth® dostosowuje się do wszystkich warunków jazdy dzięki łatwo dostępnym elementom sterującym, zapewniając jednocześnie płynną integrację ze światowej klasy systemem audio Bluetooth firmy Sena. Outrush R jest wyposażony w elegancką i wszechstronną modułową konstrukcję, zintegrowane głośniki i mikrofon oraz parowanie ze smartfonem, aby uzyskać dostęp do muzyki i telefonu podczas jazdy. Nadszedł czas, aby każdy mógł jeździć stylowo; bez względu na warunki, Outrush R zapewni Ci ochronę.

Kask Outrush R jest dostępny z normami DOT lub ECE, każda wersja sprzedawana w odpowiednich regionach. Posiada wyściółkę EPS o dużej gęstości, lekką skorupę i 3-kierunkową wentylację umieszczoną na podbródku, górze i z tyłu. Pasek z zapadką z łatwością mocuje kask na głowie, zapewniając wygodne i bezpieczne dopasowanie. Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna i osłona twarzy zapewniają ochronę przed ostrym światłem i żywiołami na drodze. Elegancki, trzyprzyciskowy panel sterowania po lewej stronie kasku zapewnia intuicyjny interfejs użytkownika, znacznie ułatwiając sterowanie podczas jazdy.

Systemy interkomowe Bluetooth® firmy Sena są zawsze wyposażone w najnowsze osiągnięcia, a Outrush R nie jest wyjątkiem. Zasilany przez Bluetooth® 5.1, ten modułowy kask motocyklowy posiada 4-kierunkowy interkom, umożliwiający nawet czterem kierowcom sparowanie ze sobą urządzeń Bluetooth Sena. Dodatkowo, łącząc się tylko z jednym innym kierowcą, użytkownicy będą mogli korzystać z dwukierunkowego interkomu HD, który poprawi jakość dźwięku podczas podróży. Użytkownicy mogą spodziewać się imponującego zasięgu interkomu wynoszącego 900 metrów (0,6 mili) i znakomitego czasu rozmów do 12 godzin podczas korzystania z Outrush R.

Forum Sena Outrush R


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA