NOWOŚĆ REVIT Pulse H2O

NOWOŚĆ REVIT Pulse H2O

NOWOŚĆ SHIMA Solid 2.0
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyCrash pady Renner


5.67 / 10

(Na podstawie 6 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreForum Crash pady Renner


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 33%
Neutralne: 17%
Negatywne: 50%Gość


Głosy: 23   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
9
Crash pady Renner
10.09.2015 22:42:34

Upadek i krótki ślizg motocykla poskutkował jedynie minimalnym podgięciem głównej szpilki mocującej. Sprzedawca odradził wymianę elementu twierdząc, że to tego nie wymaga. Poza tym z motocyklem nic się nie stało. Produkt dobrze wygląda, łatwy montaż, możliwość dokupienia poszczególnych elementów. Daję 9 z powodu ceny - no nie powiem by była niska.

Gość
Zgadzam się z kolegą wyżej.W Womet-tech można dokupić każdą część osobno w normalnej cenie , co ogranicza niepotrzebne koszty. Poza tym cena początkowa również jest niższa.

Daniel_1994
Mała aktualizacja - dokupienie poszczególnych elementów nie jest jednak możliwe, jedynie samych plastikowych główek, które są chyba najwytrzymalsze. Rzeczy takie jak aluminiowe tulejki (4 sztuki) czy główna szpilka nie ma w ofercie jako zamienników. Lekka lipa niestety.

Gość
Cena wysoka, a wygląda taki sobie. Moim zdaniem lepsze są womet tech
Głosy: 13   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
7
Na pierwszy rzut oka niezbyt przemyślane, choć dałem im szansę
11.14.2017 0:11:38

Model "torowy" do CBR 600 F4/F4i. Wymaga wykonania otworu w owiewce.

Firma Renner szczyci się tym, że ich crashpady posiadają śruby o różnej twardości. Mocujące do ramy są twardsze, zaś trzymające ślizg bardziej miękkie.
Obie śruby są przesunięte względem siebie przy pomocy łącznika. Stanowi on ramię dla sił działających na crashpad i mam realne podejrzenie, że podczas szlifu konstrukcja obracałaby się dookoła wewnętrznej śruby, zwłaszcza że robiła to już pod niedużym naciskiem klucza, podczas przykręcania ślizgu.
Krawędź podstawy samego ślizgacza zakreśla okrąg o promieniu 8cm i według mnie taka właśnie powinna być średnica otworu w owiewce (plus margines na wygięcie się crashpada, razem 9-10cm), a to dość sporo.

Moje wątpliwości postanowiłem skierować do producenta. Odpowiedź była bardzo szybka, pomimo godzin późnowieczornych. Zostałem zapewniony, że otwór o średnicy 32mm będzie wystarczający.
Producent prawdopodobnie nie był w stanie stwierdzić, czy crash obróci się przy glebie i pod jakim kątem należy go poprawnie zamocować (nie ma tego w instrukcji), bo po zadaniu tych pytań kontakt się urwał (w tym momencie minęły 2 dni robocze plus weekend).

Producent nie był w stanie rozwiać moich wątplwości, w związku z tym nie mam zamiaru instalować tych crashpadów. Nie mogę więc ocenić ich praktycznego zastosowania.
Ocenę gwiazdkową daję tylko dlatego, że muszę. Neutralne 5/10, jako że produkt nie budzi mojego zaufania i nie będę go używał, +1 za odpowiedź na maila o godzinie 21:56 :)

Gość
Obroci to rozp… ci owiewke.

Gość
Raczej moim zdaniem czesta sytuacja

kaamos
Postanowiłem jednak zaryzykować i założyłem ten zestaw. Konieczne było wywiercenie otworu przynajmniej 36mm. Będę informował, jeśli zdarzy mi się niefart przetestowania ich działania w praktyce.


Dołączone zdjęcia
Crash pady Renner

Gość


Głosy: 8   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
1
Fjr1300 2007 r
09.15.2018 14:12:20

Tak jak wyzej lacznik sie obraca podczas ślizgu owiewki a jest tutaj ciasno beda połamane od lacznika kupione w motop.. sprzedawca i producent maja wszystko gdzies... nie polecam lepiej kupić inne.

Gość
Jak się robi otwór montażowy w owiewce na żyletkę to może i coś Ci przestawi ale generalnie łącznik nic nie przestawia jeśli mechanik montujący zestaw jest profesjonalistą i wykona dobry, większy otwór montażowy. I nie pisz głupot! Dwuśrubowe to jedyne słuszne crashe
Gość


Głosy: 7   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
4
Gość
09.11.2019 10:21:33

Montowaliśmy wczoraj w VFR 750, nic się nie zgadza.
Instrukcja jest mylna, pisana chyba do wszystkich kopiuj/wklej.
z lewej strony trzeba było dać dłuższą śrubę (naszą) bo łapała na paru milimetrach gwintu motocykla. Śruby z łbem sześciokonnym, brzydkie, kwestia gustu. Z prawej strony ten plastikowy element nie wystawał poza owiewkę dlatego trzeba było wydystansować podkładkami żeby w ogóle wystawał poza owiewkę.


Gość


Głosy: 7   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
3
Honda CBR 600rr
04.19.2020 11:03:29

Crashe zamontowane prawidłowo zgodnie z instrukcją i przy ślizgu rozpiżyło owiewkę boczną a samego crasha urwało, w dodatku przy stosunkowo niewielkiej predkości - 30 km/h. Za tą cene nie polecam.


Gość


Głosy: 10   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
10
Zdały egzamin na 100%
06.27.2020 16:50:27

Moto Suzuki GSR 600. Szlif przy prędkości 100 km/h. w zakręcie z rozsypanym piachem, i uderzenie w auto jadące z przeciwka. Uszkodzenia tylko kosmetyczne. Rewelacja, sam w to nie wierzę, kupiłem już następny komplet :-)

Gość
ta, motocykl pewnie też sobie szlifierką przejechał i dzwignię hamulca oberwał dla realizmu? xD

Gość
Szlifierką przejechał i pisze, że po wypadku :)


Dołączone zdjęcia
Crash pady Renner
Crash pady Renner


Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA