
Gość: Dariusz
Ciekawy praktycznie bezawaryjny motocykl.
Jedyny problem w moim cieniu to impulsator predkosciomierza.
Wygodny, elastyczny motocykl w sam raz do spokojnej jazdy.
Przyspieszenie odpowiednie, moc wystarczajaca. Predkosc max w cruiser-ze- nie ma znaczenia ale to 150km/h spokojnie wyciaga.
Najwieksza zaleta-chlodzony ciecza
Najwieksza wada-lancuch.


Gość: user
Dynamiczny, Niezawodny i mega oszczędny. Idealny na długie wypady jak i w krótkie odcinki np. miasto.
Super nadający się do motocyklowej przygody.
Nie mam zastrzezen do Hondy jedynie mogę ponarzekać na łańcuch o który czea dbac. Wiadomo jakie są uroki łańcucha, pozatym idealny motocykl. Polecam


Gość: Jarek
Nie tak słodko jak inni. Silnik ok, skrzynia ok. Hamulce dno - to raczej spowalniacze - jedna tarcza z przodu i bęben z tyłu przy masie pojazdu plus ja( 110 kg ) i "Plecaczek" powoduje przy nagłym ciarki na niskich plecach. Prowadzenie też nie za bogato. Nie lubi kolein, zjechanie z czarnego na parking z tłucznia może skończyć się wywrotką. Nie lubi też na czarnym piachu. W porównaniu do Virago 1100/750 kultura prowadzenia pozostawia wiele do życzenia.

Lancuch w shadow vt 750 c2 powoduje ze motor jest bardziej zrywny od kardana dajesz zebatke na tyl 43 zeby i super przyspiesza do 100 -6.0 a spalanie 4.5l srednia lac dobry olej do silnika ja tylko syntetyk i kompresja super lancuch smaruje smarem bel-rey i po klopocie zero brudu na feldze polecam ten motocykl!

ty cien kup sobie rower i zacznij odchudzanie!
