NOWOŚĆ MT Targo Pro
1
OPINIA Junak 905
10
OPINIA BMW F800 ST
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyeXtreme Moto 155


7.00 / 10

(Na podstawie 1 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreForum eXtreme Moto 155


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 100%
Negatywne: 0%Profil użytkownika


Głosy: 12   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
7
Gość
08.22.2019 21:58:28

Po zakupie byłem bardzo zadowolony z możliwości regulacji kąta nachylenia telefonu (wcześniej używałem mapnika na tankbagu), ale szybko okazało się to niewystarczające. Jeden przegub, jak w większości uchwytów, powoduje że nie zawsze da się tak ustawić telefon, by światło słoneczne nie raziło w oczy. Oczywiście samego ekranu nie widać znacznie częściej, ale to raczej wada folii, która po pewnym czasie staje się pofałdowana (słońce + temperatura telefonu z włączonym GPSem robi swoje). Na krótkie przejazdy dawało radę, ale w podróży szybko zaczęła się strzępić oblamówka suwaka. Jak do środka dostała się woda, to potem parowało od środka (czyli jest szczelne :) ). Na plus warto zaliczyć podwójny suwak, więc nawet gdy przelotki nie pokrywają się z gniazdem ładowania, można zostawić maleńką lukę na przewód zasilający.
Plastikowy uchwyt pod ciężarem telefonu przechyla się w dół w czasie jazdy, a nie sposób dokręcić go mocniej, bo łatwo można zerwać gwint. Oddałem ten uchwyt koledze, po czym wymieniłem go na sztywny pokrowiec dedykowany z mocowaniem typu RAM na dwóch przegubach i jest o niebo lepiej.

Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA