Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW zamierza wprowadzić w 2017 roku małe turystyczne enduro oparte na modelu G310R

Wysłany 06 kwiecień 2016 20:04 przez Komentarze: 1

Turystyczne enduro to segment w którym BMW czuje się jak ryba w wodzie - duże motocykle z serii GS to wręcz wizytówka bawarskiego producenta , jednak w 2016 roku firma po raz pierwszy wprowadziła do swojej oferty model G310R, którym atakuje segment motocykli 300cc.

Tak jak przypuszczaliśmy BMW nie poprzestanie na nakedzie, a model ten będzie bazą dla innych motocykli, w tym małego turystycznego enduro, którego pojawienie się w 2017 roku potwierdził dyrektor generalny Brytyjskiego oddziału BMW. Na temat takich planów mówiono od dawna, jednak teraz po raz pierwszy dowiadujemy się o tym od osoby związanej z BMW. 

W ekskluzywnym wywiadzie dla magazynu "Motorcycle Sport & Leisure" Phil Horton, powiedział: "New models aside, the line-up isn’t as comprehensive as it needs to be. But there are plenty more bikes to come, including, hopefully in 2017, a G310R GS-style derivative."

Oznacza to, że BMW zdaje sobie sprawę że jeden model nie jest na tyle wszechstronny, aby trafił w gust i potrzeby wszystkich motocyklistów, dlatego w 2017 powstanie motocykl stylizowany na modelu GS i bazujący na G310R. Oprócz turystycznej wersji dużo mówi się także o sportowym modelu, który stanąłby do walki z takimi modelami jak CBR300R lub Yamaha R3. fhii
Ghi


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)