Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda i Repsol Team. Współpraca firm w MotoGP przedłużona do 2017 roku

Wysłany 17 lipiec 2014 10:07 przez Komentarze: 1


Hiszpański potentat naftowy będzie nadal sponsorem fabrycznego zespołu Hondy do końca sezonu 2017. Współpraca firm rozpoczęła się w 1995 roku, a już rok po tym Mick Doohan wygrał swój pierwszy tytuł dla Hondy. 

Jest to najdłużej trwająca umowa tego typu w historii motocyklowych Mistrzostw Świata i obchodzi w tym roku 20-lecie. Barwy Repsol są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w świecie motocyklowym, a jeździli nich tacy zawodnicy jak Mick Doohan, Alex Criville, Valentino Rossi, Nicky Hayden, Casey Stoner, Marc Marquez.


Dla Repsola współpraca z Hondą jest  motorem rozwoju produktów dla tak wymagającej dziedziny jak MotoGP. Honda wykracza poza konwencjonalny układ sponsoringu sportowego i ściśle współpracuje ze swoim partnerem w zakresie rozwoju produktów, czego przykładem jest współpraca między laboratorium Hondy w Saitama[Japonia],  a centrum Technologii i Repsol w Mostoles[Hiszpania].

Firmy z okazji uczczenia 20-letniej współpracy przygotowały takżę film:  Honda Repsol Team - 20 lat sukcesów.Malowanie REPSOL Honda

CBR 1000RR SC57 Repsol
Honda CBR 1000RR 2005  Repsol
CBR 1000RR SC59 Repsol
CBR 1000RRR SC59 Repsol

CBR 125R Repsol
CBR 125R Repsol


dobrze
Honda bez Repsola to nie byłoby to samo. Chyba najładniejsze barwy wyścigowe w historii.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)