Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Tor szkoleniowy w Krakowie wpisany na listę projektów w ramach budżetu obywatelskiego

Wysłany 05 wrzesień 2014 09:09 przez Komentarze: 1


Budżet obywatelski to mechanizm, w którym obywatele mogą współdecydować o tym na co będą wydawane pieniądze z budżetu miasta. W Krakowie dwa projekty zostały zgłoszone przez motocyklistów ze stowarzyszenia Motoautostrada.

Krakowscy motocykliści zgłosili dwa projekty - pierwszym jest to tor szkoleniowy dla motocyklistów, który ma nr. 77 na liście, a drugim organizacja dwudniowego wydarzenia o charakterze szkoleniowo-integracyjnym. Oczywiście priorytet ma tor szkoleniowy, którego koszt budowy jest szacowany na 2,8 mln złotych.


77. Miejski Plac Manewrowy 01 


Motocyklowo-samochodowy tor szkoleniowy - Budowa obiektu dedykowanego motocyklistom oraz kierowcom samochodów chcącym podnosić swoje umiejętności jazdy w bezpiecznych warunkach oraz służący jako miejsce spotkań i wydarzeń o charakterze motoryzacyjnym na działce 25/2 obr. 26 j. ewid. Podgórze. 

75. Kraków Przyjazny Motocyklistom - Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2015


Organizacja dwudniowego wydarzenia o charakterze szkoleniowo-integracyjnym dla środowiska motocyklistów krakowskich.


Głosowanie odbędzie się w Krakowie od 27.09 - 05.10. Oczywiście udział mogą wziąć jedynie mieszkańcy tego miasta i osoby zameldowane w Krakowie, więc jeśli znacie kogoś kto mieszka w Krakowie i może pomóc - udostępniajcie tą informacje. Możecie także zapraszać osoby do wydarzenia na facebooku pod TYM adresem. Będą tam umieszczane na bieżące wszystkie informacje na temat projektu.


X
Brawo! Przynajmniej Kraków działa i potrafi się zorganizować. Popieram projekt w 200%.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)