Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yuasa YT19BL-BS - Nowe akumulatory, które zastąpią fabryczne modele OEM w BMW

Wysłany 25 listopad 2014 11:11 przez Komentarze: 0


Firma Yuasa poinformowała, że wprowadza nową linie akumulatorów typu AGM, która została zaprojektowana specjalnie do zastąpienia konwencjonalnych wentylowanych kwasowo-ołowiowych montowanych fabrycznie w motocyklach BMW.

Nowa seria akumulatorów Yuasa YT19BL-BS pasuje do motocykli BMW produkowanych od 1970 do 2014 roku o pojemnościach od 500cc do 1600cc. Hitoshi Ohta, CEO Yuasa Batteries powiedział że dostęp do akumulatora w BMW jest szczególnie utrudniony, dlatego sprawdzanie poziomu elektrolitu czy doładowanie w zime jest utrudnione. 

Z tego powodu powstał Yuasa YT19BL-BS - całkowicie bezobsługowy akumulator, w którym nie trzeba sprawdzać poziomu elektrolitu. Użyta technologia eliminuje także straty wody, oraz pozwala 3-krotnie wydłużyć okresy między koniecznością doładowania akumulatora gdy jest on nieużywany(np. w czasie postoju zimowego).

Yuasa YT19BL-BS 12 V oferuje prąd rozruchowy 170 CCA i pojemności 17,7 Ah, waży 5,7kg. Akumulator ma wymiary 185mm x 81mm x 170 mm.

Źródło: www.yuasabatteries.comNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)