Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

300 Miliionów motocykli Honda zjechało z lini fabrycznych od 1949 roku

Wysłany 25 listopad 2014 13:11 przez Komentarze: 0

Honda ma powody do świętowania - właśnie dzisiaj z taśmy produkcyjnej w Kumamoto zjechała Honda Gold Wing 40th Anniversary, która jest 300-milionowym motocyklem wyprodukowanym przez tą firme.

Rozpoczęło się od Hondy Type-D o pojemności 98cc, której produkcja rozpoczęła się w 1949 roku. Do tej pory z lini produkcyjnych firmy zjechało 300 milionów motocykli, a Honda jest obecnie liderem w Światowej produkcji motocykli, posiada 33 fabryki w 22 krajach Świata. 

Takanobu Ito, prezydent i CEO Honda Motor Co., powiedział: Dziękujemy za wsparcie naszych klientom oraz wszystkim ludziom biorącym udział w rozwoju, produkcji i sprzedaży. Dzięki temu osiągneliśmy ten niezwykły wynik. Będziemy nadal dostarczać produkty, które zadowolą naszych klientów w każdym kraju i regionie na świecie.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)