Mamy już 12806 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha YZ250 - Klienci wzywani do serwisów w celu wyeliminowania groźnej usterki

Wysłany 30 grudzień 2014 13:12 przez Komentarze: 0


Yamaha wzywa do serwisów klientów, którzy nabyli model YZ250F 2015 oznaczonych numerami VIN zaczynającymi się od YZ250FFL oraz YZ250FFW z powodu groźnej usterki - może ona nawet zagrażać życiu użytkowników tego motocykla. Akcją objęte jest ok. 875 motocykli.

Usterka ta związana jest z możlwiością zablokowania silnika w czasie pracy, a jak niebezpieczne to może być chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć - blokada silnika to także blokada tylnego koła i ryzyko poważnej gleby. Na szczęście usterka ta nie doprowadziła jeszcze do żadnego groźnego wypadku, ale użytkownicy wspomnianych motocykli są proszeni o zaprzestanie jazdy i zgłoszenie się z motocyklami do autoryzowanych serwisów w celu usunięcia usterki. Yamaha kontakuje się również sama z właścicielami motocykli.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)