Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

MV Agusta otrzymała 15 milionów Euro pożyczki na rozwój oraz ekspansje na nowe rynki

Wysłany 05 styczeń 2015 13:01 przez Komentarze: 0

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników włoskiej marki motocykli MV Agusta - spółka otrzymała kredyt w wysokości 15 milionów Euro z SACE i Panca Popolare di Milano(BPM). Firma wykorzysta pieniądze na realizacje swojego biznesplanu na lata 2014-2018.

Objemuje on wzmocnienie pozycji marki na rynku Amerykańskim i ekspancje na innych niezagospodarowanych dotychczas przez Włochów rynkach - głównie Brazylijskim i południowo-wschodniej Azji. Środki finansowe pomogą także na rozszerzenie oferty produktowej firmy. Do tej pory firma miała problemy z uzyskaniem kredytów na duże inwestycji, ale po wykupieniu 25% akcji przez AMG-Mercedes spółka zyskała nie tylko zasoby i technologie, ale i wiarygodność finansową. 

Nadchodzą dobre lata dla MV Agusty i bardzo dobrze, bo to jedne z najpiękniejszych produkowanych motocykli na Świecie(opinia subiektywna :)).Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)