Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Scorpion EXO-300 i Premier Trophy dołączyły do rankingu bezpieczeństwa SHARP

Wysłany 02 luty 2015 12:02 przez Komentarze: 2

SHARP opublikował wyniki testu bezpieczeństwa dla dwóch nowych kasków - Premiera Trophy oraz Scorpion EXO-300. Lepiej, bo na 4 gwiazdki, został oceniony kask Brytyjskiej marki Premier, natomiast trzy gwiazdki w rankingu otrzymał modułowy kask Scorpion EXO-300 z odpinaną szczęką. 

Najniżej w przypadku Scorpiona EXO-300 oceniona została odporność kasku na uderzenia od lewej strony, co prawdopodobnie obniżyło ranking dla całego kasku, bowiem w pozostałych częściach - czołowej, na czubku głowy, a nawet po boku z prawej strony wyniki były zdecydowanie lepsze.  

Drugi kask to Premier Trophy - Marka ta jest popularna na Brytyjskim rynku - integralny model Trophy otrzymał w teście SHARP 4 gwiazdki i raczej nie ma co komentować tego wyniku, gdyż jest on bardzo przyzwoity i w kasku nie było miejsc szczególnie słabo pochłaniających energie uderzenia.X.
Dziwie się że część szczękowa nie wypadła najgorzej - jest to doczepiany element i wątpie żeby był tak mocny jak pozostała konstrukcja kasku.

Gość
Kozacki ten Scorpion z lustrzaną szybą :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)