9
OPINIA Metzeler Sportec M7 RR
9
OPINIA Shoei GT-Air 3

NOWOŚĆ DAINESE Sport Master Gore-Tex®

NOWOŚĆ DAINESE Nexus 3 In Out Lady

NOWOŚĆ DAINESE Motorshoe Air Lady

NOWOŚĆ Dainese Metropolis D-WP

NOWOŚĆ DAINESE Metractive Air
9
OPINIA Kawasaki ZRX 1200

NOWOŚĆ Opona OBOR(WANDA) BULWARK W6017
9
OPINIA Honda SH350I 2021-
9
OPINIA Honda VF 1000 F Interceptor 1984-1985
Mamy już 25490 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Zdjęcia pierwszego prototypu KTM 790 Adventure wyciekają do sieci

Wysłany 11 grudzień 2016 18:12 przez Komentarze: 0


KTM nie próżnuje - jeszcze wczoraj pisałem na temat zwiastunu nowego Duke-a 790, a już dzisiaj za sprawą magazynu MCN do sieci przeciekły zdjęcia prototypowego modelu bazującego na tym samym silniku - KTM 790 Adventure.

Motocykl wyposażony będzie w podwozie dostosowane do warunków terenowych, koła o średnicy 21" z przodu oraz 18" z tyłu, do tego dwa zbiorniki paliwa oraz nowy panel LCD. Napędzany będzie jak już wspomniałem nowym silnikiem 2-cylindrowym pochodzącym z Duke-a 790 oraz wyposażony w pełni regulowane zawieszenie firmy WP. Na więcej szczegółów prawdopodobnie będziemy musieli poczekać, aż w sieci pojawią się zdjęcia bardziej kompletnego Adventure-a.


















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)