NOWOŚĆ Held Sambia KTC

NOWOŚĆ Held Tourino

NOWOŚĆ Broger California Vintage

NOWOŚĆ Skarpety motocyklowe Broger Cream/Black

NOWOŚĆ Airoh Spark 2

NOWOŚĆ Held Revel 3.0

NOWOŚĆ Held Viborg

NOWOŚĆ RST Rider CE

NOWOŚĆ Gogle motocyklowe IMX Endurance
9
OPINIA Arai Chaser-X

NOWOŚĆ Alpinestars Stella Andes V3 Drystar
Mamy już 25280 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

To już fakt. Prawo jazdy kat. B umożliwi poruszanie się jednośladami o pojemności 125cm

Wysłany 09 maj 2014 15:05 przez Komentarze: 0

Prawo jazdy B na motocykl
Pisaliśmy o tym wcześniej, temat wzbudził sporo kontrowersji, jednak staje się już faktem. W wyniku dzisiejszego głosowania Sejm przyjął nowelizację ustawy o kierujących pojazdami, zgodnie z którą posiadacze kategorii B będą mogli poruszać się jednośladami o pojemności 125cm i mocy do 15KM.

Niestety zapis o automatycznej skrzyni biegów pozostał, tak więc prawo jazdy kat. B umożliwi jazde wyłącznie na nieco większych skuterach. Za nowelizacją głosowało 293 posłów, jeden był przeciwny, a 132 wstrzymało się od głosu. Nowelizacja wejdzie w życie po zatwierdzeniu jej przez Senat.















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)