NOWOŚĆ Held Sambia KTC

NOWOŚĆ Held Tourino

NOWOŚĆ Broger California Vintage

NOWOŚĆ Skarpety motocyklowe Broger Cream/Black

NOWOŚĆ Airoh Spark 2

NOWOŚĆ Held Revel 3.0

NOWOŚĆ Held Viborg

NOWOŚĆ RST Rider CE

NOWOŚĆ Gogle motocyklowe IMX Endurance
9
OPINIA Arai Chaser-X

NOWOŚĆ Alpinestars Stella Andes V3 Drystar
Mamy już 25280 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Michelin zostanie dostawcą opon do MotoGP w sezonie 2016

Wysłany 24 maj 2014 15:05 przez Komentarze: 0

Ludzik Michelin
Jak pisaliśmy wcześniej Bridgestone żegna się z MotoGP, a kontrakt firmy na dostarczanie opon dla wyścigów MotoGP wygasa z końcem 2015 roku. Dorna Sports ogłosiła jednak na oficjalnej stronie MotoGP.com że dostawcą opon na sezon 2016 będzie firma Michelin.

Michelin spełnił wszystkie wymagania stawiane przez Dorna, a kontrakt handlowy zostanie wkrótce podpisany. 















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)