3
OPINIA Shima Strato
8
OPINIA Richa Airstream-X
6
OPINIA Shima Solid PRO
10
OPINIA Spidi Allroad H2Out
9
OPINIA Honda NC750X DCT
9
OPINIA Royal Enfield Classic 350
9
OPINIA Royal Enfield Classic 350
10
OPINIA Course Raider 2.0
10
OPINIA Course Raider 2.0
10
OPINIA Suzuki GSX 750F GSXF 1998-2006
10
OPINIA SCORPION EXO-520 EVO AIR
Mamy już 24992 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Bliskie spotkanie w IOMTT: IAN Hutchinson vs. Michael Dunlop

Wysłany 05 czerwiec 2015 08:06 przez Komentarze: 1

Wczoraj pisaliśmy na temat odejścia Michaela Dunlopa z Yamahy na rzecz BWM. Krążą plotki, że ta właśnie sytuacja uchwycona na wideo podczas treningu zadecydowała o takiej, a nie innej decyzji Michaela.

Mimo szybkiego tempa Dunlop zostaje wyprzedzony przez IANa Hutchinsona jadącego na Kawasaki. Jak widać cała sytuacja wygląda naprawdę groźnie. Niestety Wyspa Man co roku zbiera śmiertelne żniwa wśród zawodników, w tym roku odszedł już francuski motocyklista: Franck Petricola, który zginął w czasie sesji treningowej. 










Tak to jest jak się zmienia pas bez migacza ;)






Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)