NOWOŚĆ OXFORD Warrior 2.0

NOWOŚĆ INNOVV K5 - wideorejestrator motocyklowy z 2 kamerami przód + tył

NOWOŚĆ Nolan N-COM B902 X

NOWOŚĆ Zontes Z2 125

NOWOŚĆ NOLAN N-COM B902L R

NOWOŚĆ Torba na siedzenie motocykla Qbag ST07

NOWOŚĆ Forma Swift DRY

NOWOŚĆ Gogle LEATT VELOCITY 6.5

NOWOŚĆ Cross X-MOTOS XB-38 140 cc
6
OPINIA Uchwyt AA99931 typu Ram-Mount
9
OPINIA Dunlop RoadSmart 3
Mamy już 20978 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy


Najnowsze filmy
Najczęściej komentowane
Najlepiej ocenianeHarley-Davidson Pan America 1250 - Prezentacja motocykla


Wysłany 29 grudzień 2021 13:12 Komentarze: 00
0


Opis filmu:
Harley-Davidson, ta najbardziej amerykańska z marek, wkracza teraz w świat zaawansowanych technologicznie motocykli ADVENTURE. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dziwne, ale sprawa wygląda tak: Pan America jest to naprawdę dobry motocykl. Podczas gdy większość silników Harleya to wielkie, niskoobrotowe fabryki momentu obrotowego, nowy silnik Revolution Max ma zupełnie inną charakterystykę. Silnik o pojemności 1250 cm3 produkuje 150 koni mechanicznych i 127 Nm momentu obrotowego przy 9,500 obr/min. Liczby te są imponujące same w sobie, ale nie mówią wszystkiego.

Całkowicie nowy Revolution 1250 Max jest chłodzony cieczą i posiada zmienne fazy rozrządu oraz hydrauliczne regulatory zaworów, co czyni go silnikiem o najniższych wymaganiach konserwacyjnych w swojej klasie. Silnik Revolution Max różni się od innych jednostek napędowych H-D na kilka różnych sposobów. Po pierwsze, jest chłodzony cieczą, co nie jest nowością dla tej marki, ale nadal nie jest typowe. Jest również elementem nośnym podwozia, co pomaga zwiększyć sztywność motocykla przy jednoczesnym zmniejszeniu jego wagi. Posiada on podwójne górne wałki rozrządu z hydraulicznymi popychaczami zaworów, które nigdy nie wymagają regulacji i wykorzystuje zmienne fazy rozrządu.

Pan America posiada sześciobiegową skrzynię biegów, która posiada teflonowe powłokę o niskim tarciu na wewnętrznych wałkach zmiany biegów i łożyskach wałeczkowych. Pomaga to zredukować straty mocy w układzie napędowym i poprawić pracę skrzyni biegów. To działa, ponieważ skrzynia biegów Pan America daje dobre odczucia. Sprzęgło jest mokre, wielopłytkowe.


Podobne filmy

KTM 1290 Super Duke R na torze AscariWasze komentarze


Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.