NOWOŚĆ OXFORD Warrior 2.0

NOWOŚĆ INNOVV K5 - wideorejestrator motocyklowy z 2 kamerami przód + tył

NOWOŚĆ Nolan N-COM B902 X

NOWOŚĆ Zontes Z2 125

NOWOŚĆ NOLAN N-COM B902L R

NOWOŚĆ Torba na siedzenie motocykla Qbag ST07

NOWOŚĆ Forma Swift DRY

NOWOŚĆ Gogle LEATT VELOCITY 6.5

NOWOŚĆ Cross X-MOTOS XB-38 140 cc
6
OPINIA Uchwyt AA99931 typu Ram-Mount
9
OPINIA Dunlop RoadSmart 3
Mamy już 20978 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy


Najnowsze filmy
Najczęściej komentowane
Najlepiej ocenianeHonda CB 500X 2022 - Przegląd i prezentacja motocykla


Wysłany 27 grudzień 2021 15:12 Komentarze: 00
1


Opis filmu:
Od momentu wprowadzenia na rynek w 2013 roku model CB500X od Hondy odniósł spory sukces na rynku. Na papierze, dla zagorzałych fanów ADV, specyfikacja nie jest obiecująca, bo jest to motocykl szosowy przystosowany do jazdy w lekkiej terenie. Najnowsza wersja generuje zaledwie 47 koni mechanicznych i waży 199 kg, a skok zawieszenia zawsze był skromny, mimo to motocykl znalazł znaczny poziom akceptacji na rynku Adventure.

Nie jest to może wyzwanie dla ekstremalnych konstrukcji pokroju KTM 690, ale poziom funkcjonalności i solidna niezawodność sprawiają, że jest to świetny motocykl do jazdy turystycznej, a umiejętności motocyklisty mogą sprawić, że motocykl poradzi sobie nawet w średnim terenie. Poza tym firmy takie jak Rally Raid Products - jeszcze bardziej poprawiły reputację i możliwości CB500X poprzez opracowanie zestawów kół terenowych, zawieszenia i ulepszeń ochronnych, które uczyniły z niego motocykl, na którym można już jeździć wszędzie.

Chcesz przejechać przez Pustynię Simpsona - tak, ten motocykl to zrobił! Naturalnie, nowy model z 2022 roku posiada zaktualizowane nowe malowania, a nowy Pearl Organic Green, szczególnie przyciągał wzrok. Poza malowaniami są tu też bardziej znaczące ulepszenia, jeśli zagłębić się w szczegóły.

Nowe widelce wielotłoczkowe Showa z oddzielną regulacją, nowe podwójne tarcze z przodu, większe 19-calowe przednie koło, udoskonalone ustawienia wtrysku paliwa. Nowoczesny CB 500 X łączy stylistykę ADVENTURE z wszechstronnym, codziennym użytkowaniem. Poprzedni model z roku 2021 nie wymagał znaczących poprawek, ale mimo to bardzo skorzystał na modernizacji w 2022 roku. W szczególności poprawiony wtrysk paliwa, nowe podwójne tarcze hamulcowe i nowe widelce (z CB 650 R), które pozwoliły na usunięcie kilku niedoskonałości.


Podobne filmy

KTM 1290 Super Duke R na torze AscariWasze komentarze


Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.