NOWOŚĆ Vini Atakama

NOWOŚĆ Kominiarka Seca S-COOL

NOWOŚĆ Romet Pony Mini 125
9
OPINIA YAMAHA Tricity 125 2014-2017

NOWOŚĆ Kask ProtectWEAR Hyon H730
10
OPINIA Suzuki V-Strom 1050 XT 2020-

NOWOŚĆ Royal Enfield Bullet 500

NOWOŚĆ Modeka Tourex II Kids

NOWOŚĆ Moto Guzzi V850 Breva

NOWOŚĆ Honda CMX 1100 Rebel DCT
10
OPINIA Sakwy Oxford OL444 F-1 Pannier
Mamy już 21160 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy


Najnowsze filmy
Najczęściej komentowane
Najlepiej ocenianeTest Yamaha XSR 700: Zakochany od pierwszego odkręcenia


Wysłany 20 wrzesień 2022 09:09 Komentarze: 00
0


Opis filmu:
Podziękowania dla Moto Laboratory które udostępniło motocykl, Kadrovni za operowanie kamerą oraz Maxowi za pomoc w nagrywkach.

Instagram: https://www.instagram.com/qba_636
Patronie: https://www.patronite.pl/qba636

W trakcie nagrywania materiału prędkościomierze wskazywały wartości mocno zawyżone spowodowane jest to zmienionymi przełożeniami w układzie napędowym oraz zmianami w sterownikach silników, dynamika filmu może wydawać się szybszą niż jest w rzeczywistości ze względu na zmiany tempa odtwarzania materiału (raz zwolnienie raz przyspieszenie materiału). Na każdym filmie podczas każdego naszego wyjazdu na ulicę są zachowane prawa ruchu drogowego, do czego wszystkich namawiamy! Materiały są przyśpieszane oraz montowane w taki sposób, aby sprawiały wrażenie szybszej bardziej efektownej dla oka jazdy lecz tak nie jest w rzeczywistości. Wszyscy kierowcy z motocykli nagrywających materiał oraz poboczni przejeżdżający nie są mi znani. Praktycznie wszystkie filmy pochodzą od nieznanych mi motocyklistów, którzy dzielą się swoim materiałem z jazdy w internecie. Pobieram powyższe materiały ocenzurowane z internetu i montujemy je efektownie w fajnym klimacie.
Całość nagrywana na zamkniętym odcinku drogi. Nie próbuj naśladować osób występujących na nagraniach. Zawsze używaj odzieży ochronnej.


Podobne filmy

KTM 1290 Super Duke R na torze AscariWasze komentarze


Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.