Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Wynajem długoterminowy samochodu w firmie Master1


05-06-2022, 12:57:01
Gość

Gość(Hektor)
Cześć !
Czy korzysta / korzystał ktoś z ich usług ?
Prawdopodobnie będę chciał skorzystać z wynajmu auta na 12mc.
Znalazłem sobie auto i jeśli w najbliższym tygodniu sprzedam swój samochod (bardzo realne) to będę sprawnie coś potrzebował.
Parametry:
• 12mc
• 20tkm
• Budżet na najem ok 2500 brutto

Jak to jest z serwisem oraz ubezpieczeniem?

05-09-2022, 08:16:50
Gość

Gość(Dark)
Aktualnie korzystam z wynajmu w Master. Jest tam wiele wariantów umowy, musisz się wczytać w poszczegolne. Doradca klienta w firmie powinien Ci przedstawić ofertę. Ja mam ofertę basic, czyli ubezpieczenie jest po ich stronie, natomiast serwisy są po mojej stronie. Cenowo mi odpowiadało.

05-16-2022, 12:16:22
Gość

Gość(Hektor)
Dziękuję za informację. Na ich stronie widnieje informacja, że jest możliwość wykupienia auta po zakończeniu abonamentu, a cena wykupu widnieje na umowie. Czy takie wykupienie auta po abonamencie nosi jakiekolwiek znamiona opłacalności? Jaka jest różnica ceny wykupu po 12 miesiącach użytkowania w stosunku do początkowej wartości ?

05-17-2022, 12:56:29
Gość

Gość(Dark)
Z góry wiesz za jaką kwotę mozesz wykupić auto. Wszystko jest transparentne i od Ciebie zależy przekalkulowanie czy Ci się opłaca czy nie. Chcesz auto, dobrze Ci się nim jeździ, kupujesz. Chcesz wymienić na nowsze, wymieniasz. Bez problemu możesz sie dogadać z osobami tam pracującymi.
Możesz również wybrać się na ich plac w Twoim mieście i zorientować się, jakie mniej wiecej auta mają do sprzedaży. Dobrze jest się popytać bo czasami z wyprzedzeniem wiedzą, jakie auta bedą zdawane.

05-20-2022, 11:23:38
Gość

Gość(Wikac)
Wynajmuję u nich auto, nie mam nic do zarzucenia. Zdecydowałem się na opcję comfort. W opcji tej masz 14 dni na zwrot auta. Możesz zrezygnować kiedy chcesz oraz zwracają wtedy proporcjonalnie opłatę wstępna. Pakiet na auto all inclusive, w nim praktycznie nic Cie nie obchodzi. Chociaż jest to trochę droższa opcja wynajmu niż basic.

05-25-2022, 09:52:52
Gość

Gość(Motos)
Sam obecnie jestem w trakcie szukania auta na wynajem długoterminowy. Jednak wielu sprzedawców w salonach proponowało mi raczej leasing zamiast wynajmu. Ponoć opcja jest bardziej opłacalna. W sensie, że pod koniec nikogo nie interesuje stan samochodu i leasingodawca na pewno go wykupi. Co o tym sądzicie? Czy to prawda?

05-26-2022, 13:00:48
Gość

Gość(dark)
Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim zapisem.
Tym nie mniej:
- Umowy przed przeczytaniem należy czytać.
Jeśli nie umiesz czytać (umów), to służę kontaktem do sprawdzonego prawnika.
- Każdy finansujący stosuje inne umowy i zapisy, jest możliwym, że kiedyś taka umowa funkcjownowała.

Moim zdaniem najem jest bardziej opłacalny - szczególnie w dobie rosnących cen zakupu samochodu. Rata najmu jest niższa od raty leasingu. Możesz poza tym po roku znowu wymienić sobuie auto na nowe.

05-26-2022, 13:39:37
Gość

Gość(eger)
W najmach tez się stosuje cos ala GAP przecież. Leaseplan mi jasno potwierdził na mailu że ich umowa obejmuje ubezpieczenie działające na zasadzie GAPu. Poza tym w chwili oddania auta nie jest wyliczane ile auto powinno być warte. Zupełnie inaczej to działa. Po prostu sprawdzają stan techniczny i tyle.

05-26-2022, 13:58:04
Gość

Gość(Janto)
Ja na wynajmie mam w umowie, ze pokrywam szkody jedynie do tysiąca złotych ( i to te, które sam spowodowałęm bo od innych mam oc i ac). Potem nic mnie nie interesuje.Tak więc jak widzisz najem równeiż oferuje takie ubezpieczenia. Wynajmuje auto w master1.

05-26-2022, 14:22:41
Gość

Gość(Wiktor)
Ogólnie w zależności od firmy, dołączony do umowy najmu przewodnik zwrotu samochodu. Tam jest opis za co się płaci. Kwoty naprawy tzn. „Doprowadzenia auta do wymagalnego stanu” liczone są niestety z cennika ASO i pomniejszone procentowo o amortyzację uzależnioną od czasu najmu. Duzo rownież zależy od umowy, czy jest to umowa podstawowa czy może jednak umowa rozszerzona. Sam wynajmowalem w Master1 i bardzo elastycznie do tego podchodzą na korzyść klienta.Dodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...