Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Obstawki ślubne - motocyklisto szanuj się troche!


09-06-2015, 15:40:02
Gość

Gość(Dante)
Tekst znaleziony na grupie facebookowej Trójmiejskich motocyklistów. Mam nadzieje że autor Mario Mario się nie obrazi, ale zgadzam się w całości i powinien on trafić do wszystkich motocyklistów, a zwłaszcza tych którzy jeżdżą do byle kogo na obstawe.

Widziałem ostatnio nawet filmik z obstawy, gdzie młodzi byli zaskoczeni przyjazdem motocyklistów na swój ślub. Nosz kurwa mać! Ludzie, nie róbice z siebie małp cyrkowych.

Oto tekst Mario Mario, który polecam wziąć sobie do serca - szczególnie początkującym, którzy nie wiedzą dla kogo się robi obstawki.

Moto Obstawa ślubów !! Tylko dla motocyklistów !!
Sorki !! ale mnie to już bardzo męczy (mam już odruchy wymiotne) i muszę w ramach wytłumaczenia i sprostowania tematu wyjaśnić młodzieży , bo starsi doświadczeniem motocykliści doskonale znają temat ! (o co kaman ) z tymi tzw. (''moto obstawkami ślubów itp.)
zrobiła się jakaś ''chora'' moda na obstawki ślubów przez motocyklistów !
Wiem że każdy kto bierze ślub (chciałby aby to wydarzenie było jedyne i niepowtarzalne w jego życiu) więc pstryk jedno info i już !! ma tak zwaną ''obstawkę '' bo nie obstawę !! motocyklową
każdy z nas ma kogoś kto zaraz się hajta lub za chwilę będzie !! (takie życie ) ,ale z tych ''pseudo'' obstawek zrobił się już kabaret !!
(może niech ktoś założy firmę świadczącą usługi obstawki moto dla wszystkich bez znaczenia !! bo zawsze to super wygląda na filmie ze ślubu)
ludzie !! bez przesady !! trzeba być motocyklistą (prawdziwym) ,a nie tylko fanem motoryzacji , czy jakimś kolekcjonerem modeli motocykli czy bycie rolkarzem , rowerzystom , piłkarzem , strażakiem , pływakiem i kimkolwiek innym (fanem akwariów , znaczków pocztowych, piździków itp. )
nie będę polemizował kto to jest motocyklista ?? aby został odprowadzony przez nas motocyklistów na ślub !!
obstawa motocyklowa ślubów jest tradycją starą !! i zawsze jej celem była obstawa ślubów dla jednej jedynej grupy ludzi z pasją ! dla motocyklistów!
a teraz ''młodzi i narwani'' pojadą wszędzie byle tylko w grupie polatać !
więc Wasza wola !! (nikt Wam tego nie zabroni) tylko proszę o nie nazywanie takiego wydarzenia ''obstawą motocyklową" nie blokujcie ulic i nie róbcie niepotrzebnego zamętu !!
cytat z innego forum motocyklowego dosadnie tłumaczy temat !!
cyt. ''Tak czy inaczej zachowanie takie jak Twoje, czyli wbijam na forum i z miejsca żebram o obstawkę bo to marzenie moje, chłopaka, psa czy Rambo jest na tym forum nagminne. Wielu z nas jest już uczulonych na takie zachowania, a że proceder jest na porządku dziennym to powinnaś zrozumieć niechęć do ludzi, którzy tutaj wchodzą i setni z kolei robią to samo. Wielu ludzi na tym forum jest czymś takim zmęczonych. Co innego ślub u motocyklisty, a co innego u jakiegoś pajaca co tylko chce show do filmu ślubnego. I żeby nie było, że piszę to złośliwie... wyjaśniam jak jest i tłumaczę, skąd tak małe zainteresowanie jakże ważnym tematem Twojego ślubu. Ludzie zwyczajnie kładą już lachę na takie osoby. Źle zaczęłaś, miło że próbujesz naprawić błąd ale na jakąś super frekwencję nie licz. Podjechanie raz z chłopakiem pod stojak na samolot tez Ci tego raczej nie zapewni. Pozdrawiam '' koniec cyt.
tak więc Pozdrawiam i życzę rozwagi w następnych ''pseudo obstawkach''
bez obrazy i urazy !! ale musiałem to z siebie wyrzucić !

09-07-2015, 17:12:53
Gość

Gość(zx10r)
Całkowicie się zgadzam! Jeszcze nigdy nie byłem na obstawie nie-motocyklistów i nie zamierzam być.Dodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...