NOWOŚĆ Castrol Silicon Spray
9
OPINIA Lazer Paname
6
OPINIA Pirelli Scorpion Trail 2
9
OPINIA Rebelhorn Spark
4
OPINIA KTM 390 Adventure

NOWOŚĆ BMW K1600 B
10
OPINIA Suzuki GSX-S 1000 GT
5
OPINIA Shark Spartan RS
10
OPINIA Honda CRF 1100 L Africa Twin Adventure Sports

NOWOŚĆ BENELLI Leoncino 800 Trail 2023-

NOWOŚĆ GAERNE G-ROCKET
Mamy już 21817 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusjeZdjęcia przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
10.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu
Co się do c*** dzieje z tymi zlotami?
Gość
27
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Patrze i oczom nie wierze - czy teraz każdy zlot musi zaczynać się od mszy? Przecież motocykliści to była kiedyś grupa ludzi ponad podziałam - każdy przyjechał spotkać się na luzie, wypić piwko, pobawić się z ludźmi bez względu na to czy są katolikami czy nie. Czy tylko ja uważam to za jakieś nienormalne?

Odpowiedzi użytkowników
Gość
7
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Nic się nie dzieje - wszystkie 1-dniowe imprezy to nie są zloty tylko jakieś spędy/zjazdy i niech robią sobie co chcą :) Żaden prawdziwy zlot nie zaczyna się od mszy, wiadomo że jest takich znacznie mniej, ale nadal są :)

ARTUR R1100R
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Brawo. Ładnie napisane. "Zlot" to bardzo medialne słowo i działa jak lep. Szkoda, że tak często nadużywane. A co do mszy to "pseudouczestnicy" nie potrafią uszanować nawet podniesienia najświętrzego sakramentu. Palą gumę albo trawę bo są na "zlocie".Żal.

Anuśka
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jak ktoś nie chce na mszę to zejdź godz.puźniej i uszanuj innych.

Gość
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Motocykle stają się coraz modniejsze i wszyscy zauważyli, że to fajny pomysł na promocję różnych instytucji. Dzisiaj zloty organizuje radio ESKA, urzędy gminy, kościoły itd. Kiedyś zlotami zajmowali się tylko członkowie klubów MC. Prawdziwe zloty nadal są i mają się dobrze, ale duża liczba takich imprez jednodniowych wprowadza trochę zamętu.

Gość
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Zgadzam się - prawdziwe zloty jeszcze istnieją, ale trzeba wiedzieć gdzie jechać :)

ebola
7
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Sam do kościoła nie chodzę, ale jakoś rozpoczęcie "rozpoczęć sezonów" (bo chyba takie imprezy autor miał na myśli?) mszą święta mi nie przeszkadza. Zawsze można przyjechać godzinę później lub po prostu w niej nie uczestniczyć. To tak jak z reklamami w tv, przed każdym filmem muszą lecieć, ale do ich oglądania nikt nikogo nie zmusza:)

lysysw
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Podzielam zdanie autora. Za dużo PHU Kościół w życiu codziennym. Co do "Boga" w kościele.... To jego dawno już tam nie ma i rozpoczynanie "złotów" od mszy uważam również za jakiś żart.

Marcin
3
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Niestety teraz już nawet zloty MC nie są wolne od religijnych akcentów. Dla mnie mieszanie kościoła z motocyklami jest dziwne, a nie mam nic do kościołów. To tak jakby do zlotu motocyklowego dołączyło koło wędkarskie - przecież też mają fajną pasję, dlaczego by tego nie połączyć? 🤣

uzytkownik_Cin
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Z definicji: zlot 1. «wielkie publiczne spotkanie ludzi, którzy biorą udział w jakiejś imprezie» 2. «gromadzenie się dzikich ptaków w jednym miejscu» • zlotowy Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego* Jednodniowy,dwu,trzydniowy, różnica jest taka ile czasu tam spędzisz. Nie chcesz iść na mszę,nie idź,nie pasuje Ci impreza,nie jedź. Cytując Gościa: "Prawdziwe zloty nadal są i mają się dobrze, ale duża liczba takich imprez jednodniowych wprowadza trochę zamętu." Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tym zamętem? Czytając wiadomość o złocie masz opisane gdzie to jest, ile czasu trwa itp. Napiszcie komu zdarzyło się wbic na jednodniowy zlot z plecakiem ,namiotem i śpiworem😁

Kindżał
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Wyjąłeś mi to z ust "Gość"... najwidoczniej nie tylko ja tak myślę... jakaś chora sytuacja.

uzytkownik_GYv7S
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Na zloty nie jeżdżę.motocykl jest dla mnie,dla mojej duszy nieokiełznanej i wolnej jak dziki ptak.nie chcę być oglądany,oceniany iklasyfikowany.u mnie sezon trwa cały rok,od stycznia do grudnia. Zawsze w drodze,nigdy u celu.Pozdrowienia dla Wszystkich LwG

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod