8
OPINIA FreedConn T-Max S
5
OPINIA Caberg Duke 2
1
OPINIA Shima EXO Vented
5
OPINIA Lazer Rafale
9
OPINIA Romet Soft Chopper 2 125 EFI
10
OPINIA HJC I90
1
OPINIA Oxford Scremer XA7
5
OPINIA Junak M12 Vintage
4
OPINIA Midland BTX2 Pro Twin
Mamy już 19231 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusjeZdjęcia przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
10.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu
Kontakt z szukającymi osób do wspólnej jazdy.
Gość
14
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jak nawiązać kontakt z osobami, które nie ujawniają nr telefonu i wydaje im się, że wszyscy mają jakiegoś Messengera. Wszędzie \"szukam\", \"szukam\" i niewiele z tego wynika. Jaki jest sens wystawiania anonimowych ogłoszeń? A jeśli są jakieś reakcje (jak w ogóle są) to po kilku dniach. Ta aplikacja ma nas łączyć a nie uczyć bić pianę. Macie jakieś przemyślenia. Pozdrawiam.

Odpowiedzi użytkowników
drzewo
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Słuszna uwaga, użytkownicy zdecydowanie powini dodawać numer telefonu kontaktowego, ale rozumiem też ludzi, którzy chcą zachować prywatność. Rozwiązanie będzie wkrótce, czyli wiadomości prywatne wysyłane bezpośrednio w aplikacji :) Proszę o cieprliwość.

ARTUR R1100R
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Dzięki Drzewo za reakcję na ten wątek. Ja bez domówienia nie widzę możliwości wspólnego polatania. Podając publicznie swój nr tel. liczy się raczej na jakąkolwiek odpowiedź. Brak odzewu - raczej słabe. Pozdrawiam Moto freaks. Wy przynajmniej potraficie się zgrać. LwG.

drzewo
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Artur, cieprliwości :) U nas też była na początku mała frekwencja, na pierwszy wypad jechaliśmy Ja + Kviatkow :) Potem ludzie dołączyli i jest super ekipa do jazdy :) Codziennie aplikacje instaluje średnio 60 osób i ta liczba ciągle rośnie, wiadomo że wiele osób siedzi w ukryciu- podobnie jak na Facebooku - tysiące osób, a do jazdy zawsze kilku 😅 Jutro postaram się też dodać post z instrukcjami dla nowych użytkowników jak dobrze wszystko "poogarniać", aby można odnaleźć chętnych do jazdy. Temat będzie podwieszony w widocznym miejscu - jest jeszcze sporo osób, które też nie do końca wiedzą jak to działa. Trzeba to naprawić :)

ARTUR R1100R
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

No i gitara :)

uzytkownik_2OzlV
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Hej, mam też jedną propozycję - jeśli chodzi o sekcję umawiania jazd, komentarzy tutaj, ogólnie wszelkich wypowiedzi - fajnie jakby była widoczna data/godzina zamieszczenia żeby łatwiej zorientować się czy sprawa jeszcze aktualna 😁

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod