10
OPINIA Kawasaki ZX-10R Ninja (2007-2008)
10
OPINIA Crash pady Rosa
9
OPINIA Horn Helmets H926
9
OPINIA Interkom Noeci GoCom4
7
OPINIA BMW K1200 RS
9
OPINIA Kawasaki ZX-10R Ninja (2007-2008)
9
OPINIA Kawasaki ZX-10R Ninja (2007-2008)
9
OPINIA Alpinestars Copper
9
OPINIA Royal Enfield Bullet 500
5
OPINIA Suzuki DL 1000 V-Strom (2002-2010)
10
OPINIA Bridgestone Battlax S21
Mamy już 25114 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
7.50 / 10

(Na podstawie 6 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




Przygotowania do sezonu




Gość
29
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Witajcie, co najlepiej wymienić przed nowym sezonem w Moto, filtry oleje, coś jeszcze?

Odpowiedzi użytkowników
Grzechu
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja na nowy sezon robie gruntowne czyszczenie, wymianę filtra powietrza, wymianę oleju z filtrem i to wszystko :)

Pajmon
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja wymieniam powietrze w oponach na świeże :) Sprawdź naciąg łańcucha, działanie świateł i to co napisałeś i będzie ok.

Kleofas
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

"Ja nic nie wymieniam, bo będę w tym roku sprzedawał" - tak niestety jest bardzo często.

Kaamos
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Skorzystaj z okazji i wyczyść zaciski hamulcowe.

Jj83
7
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja tylko olej i filtry. Sam się zastanawiam, czy jest sens grzebać co roku przy gaźnikach, rozrządzie i zaworach, jak nic niepokojącego nie czuć i nie słychać (roczny przebieg ok 6000km),?

Gość
7
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Rozrząd co 24 lub 40tkm, gaźniki co dwa lata jak jeździsz na Pb95, na 98 dłużej da radę. A zawory to z rozrządem, wystarczająco.

Wilku
11
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Co rok te same pytania. Podstawa to olej oraz filtr oleju Reguralna wymina badz czyszczenie filtra powietrza tez jest wazne Plyn hamukcowy tez pownno sie co dwa lata wymieniać(lapie wilgoć). Przy okazji czyszczenie i smarowanie tloczkow, podgląd zaciskow. Stan klocków oraz tarcz. Wkoncu hamulce rzecz ważna. Płyn chłodniczy tez co 2-3 lata powinno sie zmieniać. Uszczelniacze przy lagach lubią na wiosne sie pocić, a i nawet puścić caly olej. Po zimie twardnieja i parcieją. Polecam sie im przyjrzeć. Oczywiście akumulator zimuje w domu więc na wiosnę sprawdzenie klem, styków itp. Czy ładowanie jest odpowiednie Na zimę powinniśmy zabezpieczyć i zakonserwować napęd, łańcuch. Na wiosnę czyszczenie i smarowanie obowiązkowo. I resztę jak sprawdzenie ogólnego stanu motocykla, świateł itp Pewnie i tak o czymś zapomniałem

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod