Jeździmy?NOWOŚĆ Hyosung XRX 125

NOWOŚĆ Rainers Drago

NOWOŚĆ Torq i3

NOWOŚĆ Leoshi Faster

NOWOŚĆ Grip-Tank X1

OPINIA RST Blade
Mamy już 16736 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusjeIlustracja przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena użytkowników
0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu
Jeździmy?
Gość
22
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jak sądzicie czy w obliczu nowych wytycznych możemy jeździć? Czy możemy zostać ukarani?

Odpowiedzi użytkowników
Gość
-3
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

5 000 PLN - ja nie ryzykuje, a chętnie bym polatał w ten weekend. Ma być pogoda :(

Gość
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

5k?, na podstawie czego?

MPck
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jeździmy , jakie 5000 :) kto Cię będzie ganiał :)

Rucio
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Pewnie ze mozna jezdzic. A 5000zl tylko wtedy kiedy sie jest na kwarantannie

uzytkownik_6u4sR
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Nowe prawo ws. koronawirusa. Można jeździć na rowerze, na motocyklu raczej nie - Tutaj mówimy o aktywności fizycznej, która jest wręcz zalecana przez lekarzy. Tak samo jak bieganie. Jazda na rowerze indywidualnie, bez kontaktu z innymi rowerzystami, żeby utrzymać się w dobrej formie, jak najbardziej tak - tłumaczył w rozmowie z WP wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Jak dodal, nowe przepisy w wielu przypadkach można streścić do zdania, że jeśli nie ma potrzeby wychodzenia z domu, lepiej w nim pozostać. Co ciekawe, o ile na rowerze jeździć wolno, to rekreacyjna przejażdżka motocyklem nie jest dopuszczalna. Różnica polega na tym, że dzięki temu pierwszemu utrzymujemy się w zdrowiu, a ten drugi służy raczej rozrywce - wyjaśnił wiceminister.

Michał
3
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Zdrowie psychiczne też jest ważne. Jak mają zweryfikować czy jeździsz rekreacyjnie czy jedziesz załatwić jakąś pilną sprawę. Dopóki nie jesteś objęty kwarantanną możesz jechać. Od kogo masz się zarazić na moto?

drzewo
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Roman Giertych @GiertychRoman 24 mar Wszystkie dzisiejsze ograniczenia swobód są nielegalne bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. I mandaty Policji będą oczywiście uchylane przez sądy. Brak konstytucyjnej podstawy prawnej do ograniczania praw obywatelskich jest wystarczającą przyczyną takiego uchylenia.

Giertych!! Jego zdanie się nie liczy, zabiłeś kogoś zapłać jemu to cie wybroni, a poza tym jest stan epidemi, to zmienia postać rzeczy, a do pracy czy do banku zawsze można jechać 😂😎
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

uzytkownik_6u4sR
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Dlaczego wiceminister zdrowia uważa, że motocyklem nie można jeździć, ale rowerem i samochodem już tak? Ograniczenie przemieszczania się z powodu pandemii koronawirusa zrodziło więcej pytań niż odpowiedzi. Rozbieżności dotyczą m.in. tego, jakimi pojazdami wolno podróżować. Poruszenie w sieci wywołały słowa wiceministra zdrowia, Janusza Cieszyńskiego. W rozmowie z Wirtualną Polską stwierdził bowiem, że niedopuszczalna jest jazda na motocyklu. W opinii polityka jazda tego rodzaju jednośladem służy bowiem… rozrywce.

uzytkownik_6u4sR
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jednocześnie wiceminister nie widzi nic złego w jeździe na rowerze. – Tutaj mówimy o aktywności fizycznej, która jest wręcz zalecana przez lekarzy – wyjaśnił Janusz Cieszyński dla WP. – Tak samo jak bieganie. Jazda na rowerze indywidualnie, bez kontaktu z innymi rowerzystami, żeby utrzymać się w dobrej formie, jak najbardziej tak. Argumentacja dziwi tym bardziej, że dla wielu osób czasem motocykl jest akurat jedynym sprawnym środkiem komunikacji. Wydaje się zatem, że podczas kontroli przy zapewnieniu, że udajemy się motocyklem w pilnej sprawie, np. po niezbędne zakupy, to nie powinniśmy zostać ukarani. Słowa wiceministra sprawiają jednak, że w tym temacie jest sporo niepewności.

Michał
3
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

To kto może karać i za co regulują przepisy m.in. na podstawie kodeksu wykroczeń, a nie na podstawie OPINII ministra zdrowia. W tych zasadach, które określają jest tyle nieścisłości, wyjątków i furtek, że w zasadzie niczego nie regulują.

uzytkownik_1dKW8
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

uzytkownik_Fpwsf
3
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Wniosek z tego widze widze jeden rowerem mozna ale dla sportu i kondycji przejarzdzka rowerem do sklepu po fajki i piwo tez jest zabroniona

uzytkownik_ZLVAu
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Wrzucić do kieszeni paracetamol, i jakby co to mówić że opiekować kimś lecisz

uzytkownik_ZLVAu
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Wrzucić do kieszeni paracetamol, i jakby co to mówić że opiekować się kimś lecisz ;)

Kleo
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Nawet jak nogę skręcisz w garazu jak (nie życzę) będziesz motor na centralkę wrzucał nikt Ci nie pomoże w szpitalu. Zapruszysz oko przy pracy w silniku nikt Ci nie pomoże. Wpadniesz do rowu podczas jazy nikt Ci nie pomoże. Ukruszysz zęba przy upadku z motocykla, nikt Cię nie obsłuży. Takie są fakty, ryzykujemy teraz wszystko dla jazdy... A i jeśli jesteś chory masz duszności i jedziesz na zakaźny 3godziny czekasz przed szpitalem, potem Ci mówią idź do namiotu nr 2. I... Nikt się Tobą nie interesuje, nic nikogo nie obchodzisz, nie podejdzie do Ciebie nikt. Ja nie jeżdżę, pełen serwis motocykla + kupno ciuchów na necie. Polecam... A co się stanie jak się zarazisz? Nikt tego nie wie, nie ma wywiadów z tymi ludźmi w szpitalach, oni leżą jak "kłody" podłączenia do aparatury i czekają na cud, nie tylko 75latkowie. Tam nikt nie siedzi na fejsie i pisze co słychać, są nieprzytomni...

Mia
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

To prawda, ludzie wracają do domów spod namiotów szpitalnych, bo nikt ich nie obsłużył i sami podejmują kwarantannę domowa i dzwonią do sanepidu jak się stan pogorszy na maxa.

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod