NOWOŚĆ SYM Husky 125
4
OPINIA Łańcuchy JT
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyLeatt Coolitt


8.50 / 10

(Na podstawie 1 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreForum Leatt Coolitt


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 100%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%

Głosy: 9   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
8
Ma zalety, ma wady, trzeba zastanowić się indywidualnie.
01.13.2022 0:32:51

Kupiłem tę koszulkę w wersji z krótkimi rękawami 3.5 roku temu i odkładam w czasie napisanie o niej czegoś, bo właściwie używałem jej tylko przez pierwszy rok. Nie zanosi się na drastyczne zmiany, więc podzielę się kilkoma spostrzeżeniami.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że z założenia jest to produkt przeznaczony do jazdy terenowej w upalnych warunkach, jednak niekoniecznie nabyłem go do wykorzystywania zgodnie z przeznaczeniem.

Pod skórzanym kombinezonem, przy jeździe torowej, nie do końca dobrze się sprawdza. Jednak za słaby przewiew, woda nie odparowuje wystarczająco efektywnie i w rezultacie szybciej można się zaparzyć. Spróbowałem raz i zarzuciłem ten pomysł. Sam przewiew przez otwory wentylacyjne lepiej się sprawdza.

Pod kurtką meshową, na ulicy, w upalny dzień, sprawuje się świetnie. Zapewnia komfortowy chłód i jedynym minusem jest to, że może zawilgocić bieliznę, jeśli wpuści się ją w spodnie. Nie pamiętam, ile dokładnie utrzymuje wilgoć, ale stawiam na coś koło godziny (może trochę więcej) zanim wyschnie na tyle, żeby stać się niekomfortowo ciepłą.

W terenie, o dziwo, nie używałem jej, bo po doświadczeniach z kombinezonem nabrałem podejrzenia, że moja zbroja może blokować za dużo powietrza, oraz poruszam się zazwyczaj ze zbyt małymi prędkościami (głównie kopanie się w błocie, czy piachu), żeby to miało realnie sens.

Czemu więc nie używam tej koszulki od dwóch lat? Bo osobiście nie do końca podchodzi mi długofalowe posiadanie na sobie mokrej odzieży. Sama w sobie nie jest też przewiewna i jak już wyschnie, to umarł w butach.
Być może wyciągnę ją, gdy będę miał okazję wystartować w jakimś rajdzie w upalnych warunkach, ale w przeciwnym razie wolę zmoczyć przewiewne ciuchy, mieć chłodzenie przez 20 min, a potem jechać w przewiewnych ciuchach.

Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA


Ostatnio dodane opinie