1
OPINIA Junak 905
10
OPINIA BMW F800 ST
8
OPINIA Benyco BR 125
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyRevit Volcano


7.00 / 10

(Na podstawie 1 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreFunkcje:

Wykonane z 3D air mesh
Pianka Temperfoam® na wewnętrznej stronie dłoni i palca
Wtryskiwany ochraniacz TPR kostek
Trykotowa wyściółka
Odblaski dla dobrej widoczności
Całkowicie perforowana powłoka zewnętrzna
TouchTip- rękawice przystosowane do obsługi ekranów dotykowych
Pasek reuglacyjny
Krótki mankiet
EN 13594:2015 1 KP

Forum Revit Volcano


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 100%
Negatywne: 0%

Głosy: 20   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
7
Jeśli nie leżą wygodnie w sklepie, to prawdopodobnie nigdy nie będą.
01.21.2022 1:04:02

Kupiłem te rękawice niecały rok temu i de facto przejeździłem jedynie jeden sezon, ale wydaje mi się, że mogę powiedzieć o nich kilka słów, zwłaszcza że miałem okazję jeździć w nich w warunkach od "dość chłodno" do upalnych.

Może zacznę od ochrony. Jest to, według mnie, kompromis między jazdą po szosie i w terenie. Nie ma takich bajerów, jak poślizgowy superfabric wewnątrz dłoni, ale jest tam dodatkowe wzmocnienie, a kant dłoni wzmacnia podwójna warstwa skóry. Uznaję to za sensowny kompromis do wykorzystania turystyczno-terenowego.

W kwestii jakości, jest bardzo dobrze. Nie widzę najmniejszych problemów, czy niedociągnięć. Kilka razy podnosiłem w nich maszynę, raczej nigdy nie zanurzałem w błocie, choć zdarzyło mi się je ubrudzić. Póki co, wyglądają niemal jak nowe.

Termikę określiłbym jako dość uniwersalną. W trasie da się wytrzymać nawet sporo poniżej 20 stopni, jak i powyżej 30, mimo że nie czuć w nich bezpośredniego powiewu (może dlatego dają radę nawet przy umiarkowanym chłodzie). Dopiero przy szarpaniu maszyny w błocie, człowiek zaczyna mieć dość.

A wygoda? Leżą dobrze, nawet bardzo dobrze. Można je ciasno spiąć mankietem, a dobre osadzenie wspomagają pętelki do naciągania...
Ale... Wewnętrzne szwy gniotą i myślałem, że z czasem się ułożą, ale guzik. Po prostu gniotą trochę mniej, a do reszty się przyzwyczajasz. Okres przyzwyczajenia się określiłbym jednak jako bardzo długi. Jeśli przy zakupie uwierają, to nie licz, że w pierwszym miesiącu przestaną. Ja układałem te rękawice z użyciem pary i cienkich, wełnianych rękawiczek, zakładanych pod spód. Po tej kuracji powiedziałbym, że szału nie ma, ale da się żyć. Wytrzymałem 8000km, z czego połowę w terenie.
Drugą kwestią są gumowe ochraniacze na palcach. Uciskają mnie na pierwszych zgięciach palców, licząc od ich czubków. Nie od razu, ale po 2h jazdy, te stawy będą nieco obolałe.

Podsumowując, w sumie nie wiem, czy mógłbym polecić, bo pewne kwestie, jak to ugniatanie ochraniaczy, raczej nie sposób sprawdzić w sklepie. Jeśli szwy bardzo uwierają, to raczej odradzam. Okres dopasowywania się jest za długi, a nigdy nie ułożą się idealnie. Ale jeśli leżą wygodnie, to jakość wydaje się być bardzo dobra.

Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA