NOWOŚĆ Axxis Draken

NOWOŚĆ A-PRO Escape

NOWOŚĆ Shiro SH-605
6
OPINIA MT Atom SV

NOWOŚĆ Junak RSL 125
Wypożyczenie zakuwarki do łańcucha motocyklowego
R E K L A M A

moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasyMetzeler ROADTEC™ 01 SE


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreSportowa strona podróżowania
ROADTEC™ 01 SE to opona marki METZELER segmentu Sport Touring, która pozwala poprawić przyczepność i prowadzenie motocykli supersport i naked, zapewniając przy tym wysoką trwałość i dobre osiągi na mokrych nawierzchniach.

Bazując na wielokrotnie nagradzanej METZELER ROADTEC 01, zarówno przednia, jak i tylna ROADTEC 01 SE ma barki w większym stopniu wypełnione gumą, co zapewnia jej muskularny wygląd, ale także bardziej sportową charakterystykę.

Współczynnik wypełnienia odcisku środkowej części opony ROADTEC 01 SE jest taki sam, jak w przypadku opony ROADTEC 01 (82%), tym samym ona także oferuje niezrównany poziom technologii odprowadzania wody.

Środek odcisku przedniej opony ma liczne lamele zapewniające mechaniczną przyczepność, odprowadzanie wody, ale jednocześnie umożliwia ograniczenie naprężeń w strukturze mieszanki, które powodując przegrzanie, mogłyby skracać jej trwałość.

Lamele poprzeczne
zapewniają mechaniczną przyczepność,
odprowadzają wodę podczas jazdy w deszczu, umożliwiają efektywne działanie systemu ABS.

Mieszanki opony
dwie mieszanki rozmieszczone w układzie 40-20-40, środkowy pas z krzemionkowo-sadzową mieszanką nadający stabilność przy wysokich prędkościach i dobre rozpraszanie ciepła, pasy barkowe z krzemionkową mieszanką dla zapewnienia wyjątkowej przyczepności na mokrych nawierzchniach i szybkiego rozgrzewania, właściwości bocznej mieszanki analogiczne do mieszanki przedniej opony, pozwalające uzyskać przewidywalne zachowanie podczas jazdy w złożeniu.

Forum Metzeler ROADTEC™ 01 SE


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA