NOWOŚĆ Axxis Draken

NOWOŚĆ A-PRO Escape

NOWOŚĆ Shiro SH-605
6
OPINIA MT Atom SV

NOWOŚĆ Junak RSL 125
Wypożyczenie zakuwarki do łańcucha motocyklowego
R E K L A M A

moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasyKTM 990 Duke 2024-


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreNowy KTM 990 Duke 2024 stanowi ogromny krok naprzód w gamie nakedów KTM, jest skierowany wprost do pożądanego segmentu nakedów 1000. Z okazji 30. rocznicy modelu Duke w 2024 roku, nowy KTM 990 Duke wpisuje się w linię jako świetnie rozwinięty motocykl. Jako najbardziej zorientowany na osiągi model typu naked, KTM 990 Duke spełnia wszystkie wymagania mechaniczne, prezentując jednocześnie radykalnie nowy styl.

Oprócz mocnego silnika, całkowicie nowej konstrukcji ramy i wahacza - nie wspominając o zaktualizowanej ergonomii i technologii - KTM 990 Duke jest teraz odpowiednikiem większych motocykli, zarówno pod względem pojemności skokowej, jak i proporcji. Ten nowy projekt jest dodatkowo wzmocniony przez dwie opcje kolorystyczne: czarną i Electric Orange - ta ostatnia została opracowana specjalnie z okazji 30-lecia modelu Duke.

Uwodzicielski design pasuje do prostej stylistyki, z ulepszonym reflektorem LED, który wyróżnia się na nowym księciu. Nowa konstrukcja, wykonana ze starannie dobranej mieszanki materiałów, zapewnia stabilność oświetlenia w każdych warunkach drogowych. Światła pozycyjne i do jazdy dziennej są umieszczone w profilu reflektora, który dodatkowo automatycznie dostosowuje swoją intensywność do warunków oświetlenia otoczenia dzięki czujnikowi światła zintegrowanemu z deską rozdzielczą.

Motocykl wyposażony jest standardowo w funkcję Coming Home Light. W tym przypadku reflektor pozostaje włączony po wyłączeniu zapłonu, zapewniając kierowcy lepszą widoczność, gdy motocykl stoi na przykład w garażu.

Moc pochodzi ze zmodernizowanej wersji silnika LC8c z modelu KTM 890 Duke R. Serce KTM 990 Duke o pojemności 947 cm3 ma nowe tłoki, wał korbowy i korbowód, generując 124,7 KM i 103 Nm przy łącznej masie zaledwie 179 kg.

KTM 990 Duke czerpie swoje DNA z długiej linii wyczynowych modeli Duke, które go poprzedziły, dodając więcej wigoru i agresywności. Jest to model zorientowany na osiągi, zaprojektowany wokół lekkiej i elastycznej ramy, która wzbudza maksymalne zaufanie kierowcy.

W typowy dla Duke-a sposób, sztywna rama kratownicowa i nowy wahacz kratownicowy łączą się, aby pomieścić wysokiej jakości regulowane komponenty zawieszenia WP APEX. Te, wraz ze sprawdzonymi na torze oponami Bridgestone S22, zapewniają doskonałą precyzję i stabilność w zakrętach.

Zawieszenie WP APEX zamontowane w motocyklu ma łatwe w regulacji ustawienia, zachęcające kierowcę do wygodnego przekraczania granic. Z przodu 43-milimetrowe zawieszenie WP APEX można łatwo i precyzyjnie regulować za pomocą 5 kliknięć w zakresie kompresji i wydłużenia. Z tyłu amortyzator WP APEX Monotube można regulować za pomocą 5 kliknięć, możliwa jest również ręczna regulacja napięcia wstępnego.

Po zajęciu miejsca kierowcy mają do czynienia z odporną na zarysowania 5-calową szklaną tablicą przyrządów, która zapewnia wszystkie informacje, jakich może potrzebować motocyklista KTM 990 Duke. Odnowiona grafika i struktura menu zostały zaprojektowane z myślą o szybszym, bardziej intuicyjnym dostępie do różnych funkcji motocykla. Obejmują one nową funkcję wyświetlania danych kąta pochylenia oraz opcjonalny tryb TRACK z licznikiem okrążeń i statystykami telemetrycznymi. Dodano również złącze USB-C do ładowania urządzeń takich jak nawigacja lub telefon.

Forum KTM 990 Duke 2024-


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE
Dodaj zdjęcie
Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA