NOWOŚĆ QJMotor SRV 125

NOWOŚĆ Modeka Nytro

NOWOŚĆ Origine ST
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyHarley-Davidson Smart Vest


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreNowa kamizelka Harley-Davidson® Smart Vest łączy wygodę i styl z zaawansowaną ochroną poduszki powietrznej, aby zapewnić motocyklistom spokój ducha. Zasilana sprawdzoną technologią D-air® firmy Dainese, kamizelka Harley-Davidson® Smart Vest została zaprojektowana tak, aby natychmiast uruchomić się w przypadku kolizji na klatce piersiowej i środkowej części pleców, aby zwiększyć potencjalną absorpcję uderzeń.

Technologia poduszek powietrznych Dainese D-air jest wspierana przez ponad 30 lat badań. Seria czujników monitoruje to, co dzieje się wokół motocyklisty ponad 1000 razy na sekundę i stale przetwarza dane w czasie rzeczywistym. Została ona zaprojektowana do natychmiastowego wyzwolenia w przypadku zderzenia z obiektami, innymi pojazdami lub w przypadku kolizji tylnej. Poduszka powietrzna obejmuje klatkę piersiową i środkową część pleców oraz uszczelnia kask motocyklisty. System jest zasilany akumulatorem o żywotności do 26 godzin i jest ładowany za pomocą zwykłej wtyczki USB.

Zarówno męska kamizelka Harley-Davidson® Smart Vest (P/N 98017-24VM, rozmiar od S do 2XL), jak i damska kamizelka Harley-Davidson® Smart Vest (P/N 98021-24VW, rozmiar od XS do 2XL) mają czarną, perforowaną powłokę z ciężkiej skóry bydlęcej zapewniającą przepływ powietrza i elastyczne panele boczne zapewniające najwyższy komfort. Oba modele posiadają zapinane na zamek kieszenie na ręce, materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ Black Carbon zwiększający widoczność w nocy oraz wytłoczone logo Harley-Davidson na tylnych ramionach. Smukła konstrukcja ogranicza masę, a kamizelka może być noszona pod lub na kurtce motocyklowej(jeśli jest noszona pod, należy pozostawić około dwóch centymetrów miejsca na wypadek rozłożenia).

Lampka kontrolna na lewej piersi informuje o stanie kamizelki. Gdy kamizelka jest zapięta na zamek błyskawiczny, a przełącznik zasilania jest zapięty, kolory wskaźnika informują o stanie baterii i migają na niebiesko, gdy kamizelka jest gotowa do wyzwolenia poduszki powietrznej w razie potrzeby. Kamizelka wibruje również, aby wskazać, że jest gotowa. Kamizelka jest aktywowana, gdy wyczuje wibracje pracującego silnika motocykla lub prędkość przekraczającą 6,2 mph (10 km/h) - kamizelka nie uruchomi się z dala od jadącego motocykla, jeśli użytkownik potknie się i upadnie. Jeśli kamizelka zostanie wyzwolona, poduszka powietrzna i dwa generatory gazu muszą zostać wymienione przez autoryzowanego dealera Harley-Davidson.

Forum Harley-Davidson Smart Vest


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA